JIC Grill: Vyzkoušejte si startup pitch nanečisto!

Středa 6. dubna 2016 v 15.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba


Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už na něčem pracujete? Představte svůj projekt byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu.

Obstojí váš nápad na trhu? Zeptejte se odborníků!

Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový startup pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, ve kterém můžete pokračovat při diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce. Registrovat se můžete pomocí online formuláře.

Deadline pro přihlášku je 20. března 

Pro koho je JIC Grill určený?

JIC Grill je určený pro začínající podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Kdo zasedne v porotě? 

Jiří Tobola je spoluzakladatelem úspěšné firmy INVEA-TECH, která se zabývá bezpečností firemních počítačových sítí a monitorování datových toků. Jako technický ředitel uvedl na trh produkt FlowMon, který dnes využívají korporace jako T-Mobile, Konica Minolta nebo Siemens. V současnosti má na starosti globální prodej a business development.

 

Markéta LorinczyMarkéta Lőrinczy je manažerka programu JIC ENTER. Zkušenosti s byznysem má z několika stran – jako podnikatelka vedla vlastní firmu zaměřenou na ekologické pohřebnictví a později působila jako manažerka obchodu. V rámci konzultací vám poradí s oblastí prodeje, HR, s motivací a chodem obchodu.

 

Petr BenešPetr Beneš je výkonný ředitel a zakladatel společnosti PhoneX, která se zabývá šifrovanou mobilní komunikací. Aplikace získala hned několik ocenění, probojovala se do TOP 30 firem v programu CISCO a umístila se na 4. místě v rámci Global Entrepreneurship Week.

 

 

Peter VítekPetr Vítek je jedním ze zakladatelů Impact Hubů v České republice. Zaměřuje se na společensky prospěšné podnikání a akcelerační programy. Řadu let byl dobrovolníkem v Amnesty International a v Nadaci Vodafone. Má sedmileté zkušenosti s konzultováním, především v oblasti performance managementu, strategie a řízení změny ve společnosti Deloitte. Věří ve společnost, kde každý může spolu-vytvářet svůj svět a kde zodpovědnost je žitá hodnota.