JIC Grill: Ověřte si svůj podnikatelský nápad u nás!

Středa 29. června 2016 v 15.00
JIC INMEC
Purkyňova 127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba


Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? Představte svůj projekt byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu.

Před JIC Grill absolvujete individuální trénink prezentačních dovedností. Přímo na akci si pak vyzkoušíte pětiminutový pitch a v dalších patnácti minutách budete diskutovat se zkušenými podnikateli, specialisty na obchodní i marketingové strategie. Díky tomu rychle odhalíte silné a slabé stránky svého byznys záměru a usnadníte si jeho realizaci.

Po skončení JIC Grill se můžete těšit na neformální networking, ve kterém můžete pokračovat při diskuzi s experty a osobně se seznámit s dalšími účastníky akce. Registrovat se můžete pomocí online formuláře.

Deadline pro přihlášku je 12. června. 

Pro koho je JIC Grill určený?

JIC Grill je určený pro podnikatele, kteří ocení realistický feedback i praktickou radu od odborníků z praxe. Nezáleží na tom, zda máte pouze nápad, rozpracovaný projekt nebo už založenou firmu, ani v jakém oboru chcete podnikat. JIC Grill je otevřený pro všechny a zdarma.

Kdo zasedne v porotě?

Tomáš Sotoniak působí jako VP of Engineering ve Y Soft Clerbo. Zároveň je pátým rokem organizátorem konference BarCamp Brno. Specializuje se na agilný vývoj a architekturu software. Má zkušenosti se zakázkovým vývojem software a automatizací procesů.

 

 

Petr Hložánek má za sebou téměř dvacet let působení v různých manažerských rolí v oblasti prodeje a marketingu. V současné době působí jako nezávislý systemický konzultant a pomáhá firmám i jednotlivcům s nastartováním businessu, se změnami či „oživením“ firmy, se systémovou integrací strategií, změn.

 

Lukáš Maňásek pracuje jako Chief Sales Officer ve Y Soft Corporation. Zaměřuje se na mezinárodní obchodní B2B strategie a strategická partnerství s korporacemi. Zkušenosti nabral během 8 let budování mezinárodního obchodního tymu v rychle rostoucí společnosti.

 

 

Markéta Lőrinczy je manažerka programu JIC ENTER. Zkušenosti s byznysem má z několika stran – jako podnikatelka vedla vlastní firmu zaměřenou na ekologické pohřebnictví a později působila jako manažerka obchodu. V rámci konzultací vám poradí s oblastí prodeje, HR, s motivací a chodem obchodu.