JIC ENTER: Poprvé v roli zaměstnavatele

Deset z deseti startupů začíná bez zaměstnanců. Zakladatelé dělají všechno, úkoly se hromadí, nevyřízených emailů přibývá a sil ubývá. Je na čase zaměstnat první posilu. Stát se zaměstnavatelem je zásadní krok, který vám pomůže rozvázat si ruce a udělat práci, na kterou jste do té doby neměli čas. Chcete se dozvědět, co to po právní stránce obnáší stát se zaměstnavatelem? Kolik vás to bude stát? Nebo jak napsat pracovní smlouvu? Přijďte 26. října 2016 na seminář JIC ENTER.

Proč se zúčastnit?

  • Dozvíte se základní pravidla pracovní smlouvy
  • Zjistíte, co je potřeba udělat ve vztahu ke státní správě
  • Naučíte se, jak si jednoduše spočítat náklady na zaměstnance

Kapacita semináře je omezená, vstupenky si můžete koupit zde.

Jana Krouman

Jana Krouman je advokátní koncipientka v Advokátní kanceláři Lucie Vaverkové v Brně. Dlouhodobě školí firemní klienty v celé ČR pro vzdělávací agenturu Tempo Training and Consulting především v oblasti pracovního práva. Zkušenosti má i s vlastními projekty. Vystudovala Ekonomicko-správní fakultu a Právnickou fakultu Masarykovy univerzity a zaměřuje se na praktické problémy v podnikání.

Koupit vstupenku 100 Kč

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Středa 26. října  2016 16:00 - 18:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Simona Legerská
legerska@jic.cz
+420 511 205 311

Koupit vstupenku 100 Kč

Další akce

Čtvrtek 3. listopadu

Mobile Internet Forum 2016: Co se děje v mobilním světě?

Mobilních zařízení je na světě víc než lidí. Pořád myslíte, že se vašeho byznysu netýkají? Nenechte si ujít Mobile Internet Forum 2016, konferenci o novinkách a trendech v mobilním světě. Letošní 9. ročník proběhne ve čtvrtek 3. listopadu v Praze. Všechny zájemce o mobilní komunikaci čekají technologické novinky a případové studie o mobilním marketingu, aplikacích a chování zákazníků na mobilních platformách.

Pondělí 14. listopadu

Tip: Týden podnikání pro velké firmy i startupy

Konference a diskuze o podnikání, workshopy pod vedením zkušených byznysmenů i inovativních startuperů nebo odborné veletrhy. To je Týden podnikání, největší událost roku pro firmy a zájemce o podnikání. Letošní 4. ročník proběhne od 14. do 20. listopadu a těšit se můžete na desítky událostí v Praze a po celé České republice. Zváni jsou všichni začínající i zkušení podnikatelé, ale i ti, kteří o rozjezdu vlastního byznysu teprve přemýšlejí.

Pondělí 14. listopadu

Tip: Vyjeďte na světové lékařské fórum MEDICA do Düsseldorfu

Jedna z nejvýznamnějších událostí roku v oblasti medicíny se blíží! Mezinárodní odborný veletrh a kongres MEDICA proběhne letos v německém Düsseldorfu od 14. do 17. listopadu. Hlavními tématy je elektromedicína, laboratorní technika a diagnostika, fyzioterapie, zdravotnické technologie, nemocniční vybavení, informační komunikační technologie či zásobovací a spotřební materiál.

V rámci světového veletrhu můžete navštívit také Brokerage Event a navázat nové výzkumné, technologické či obchodní spolupráce.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.