JIC ENTER: Motivací k podnikatelskému úspěchu

Proč jste se rozhodli podnikat? Jaká je vaše motivace? V začátcích realizace projektu byste měli zodpovězení těchto otázek věnovat dostatečnou pozornost. Osobní vize, s níž do podnikání vstupujete, totiž zásadně ovlivňuje výsledky nejen vaší práce, ale také efektivní fungování celého týmu. Mnohé budoucí problémy v byznysu pak mohou vyvstat právě kvůli tomu, že jste se vůbec nezamysleli nad prvotním „proč“.

O motivaci v začátku podnikání a dalších úskalích, která souvisí s rozjezdem projektu, se dozvíte od Luďka Šarmana 26. ledna na JIC INMEC.

Na semináři si položíte tyto otázky:

  • Proč je důležité znát vlastní motivaci?
  • Jak ji převést do úspěšného podnikání?
  • Co je škála motivace?
  • Jakých 6 manažerských nástrojů pro úspěšné podnikání máme k dispozici?
  • Jakými lidmi je důležité se obklopit?
  • Proč je zásadní si udržet v podnikání vlastní integritu a etiku?

Seminář povede:

Luděk Šarman je jedním z JIC expertů, specializuje se na Interim a krizový management. Jeho hlavními tématy jsou podnikatelská etika a motivace. Ve společnosti HMZ a.s./ OSRAM zastával nejvyšší manažerské posty více než 20 let. V posledních 10 letech revitalizoval 7 českých a 1 zahraniční společnost.

Koupit vstupenku 100 Kč

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 26.  ledna  2017 17:00 - 19:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Markéta Lőrinczy
lorinczy@jic.cz
+420 511 205 333

Koupit vstupenku 100 Kč

Další akce

Středa 8. února
16:00

Seminář JIC: Diagnostika a řešení klíčových problémů ve vaší firmě

Jaké činnosti musí firma zvládnout, aby dobře fungovala? Jak rychle ve firmě najít klíčový problém, který brání rozvoji? A jak zbytečně neutápět peníze ve špatně fungujících procesech? Všechny majitele a ředitele malých a středních firem zveme na seminář JIC ve středu 8. února na JIC INMEC. Jan Rechnovský představí nástroj a metodiku PERFECTIA pro rozvoj firem, řešením špatně fungujících procesů vás provede Petr Novák.

Čtvrtek 9. února
16:30

JIC ENTER: Value Proposition Canvas, aneb jak na produkty, které zákazníci chtějí

Nejčastějším důvodem selhání startupů je to, že pracují na produktu, který nikdo nechce. A pokud svému zákazníkovi nedokážete vysvětlit, jakou hodnotu váš produkt přináší, nemůžete se divit, že vám za něj nedá ani korunu. Přijďte ve čtvrtek 9. února na seminář JIC ENTER, kde se seznámíte s nástrojem Value Proposition Canvas a naučíte se pracovat na věcech, které zákazníci nebudou moci odmítnout.

Středa 15. února
17:00

Seminář JIC: Kultura a produktivita firem ve 21. století

Jak efektivně uřídit růst a zároveň udržet v organizaci kreativního ducha? Jak lépe prezentovat informace o firmě nejen směrem ven k zákazníkům a partnerům, ale také dovnitř k zaměstnancům? A proč a jak pracovat s firemními daty? Na všechny tyto otázky odpoví ve středu 15. února seminář JIC, který představí principy z oblasti vykonávání strategie, kolaborativního procesního řízení a řízení výkonnosti podniku včetně ukázky softwarového nástroje.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.