JIC ENTER: Finanční plánování pro začínající podnikatele

Devět z deseti pokusů rozjet startup skončí neúspěchem. A druhým nejčastějším důvodem je to, že prostě dojdou peníze. U firem, které získají od investorů více než 10 milionů dolarů, je to dokonce důvod číslo jedna. Abyste se vyhnuli podobnému osudu, začněte co nejdřív svůj projekt finančně řídit – prvním krokem je vše si dobře naplánovat. Že nevíte jak na to? Přijďte 13. října na seminář JIC ENTER a uvidíte, že plánování financí není nic strašného a že vám pro to bohatě postačí selský rozum.

Proč se zúčastnit?

  • Dozvíte se, proč je třeba se financím věnovat hned od začátku podnikání
  • Zjistíte, co je dobré po finanční stránce sledovat, aniž byste se z toho zbláznili
  • Naučíte se, jak připravit jednoduchý cash-flow plán

Komu je přednáška určena?

  • Začínajícím podnikatelům a startupistům, kteří chtějí mít ve svých financích pořádek hned od začátku

Kapacita semináře je omezená, nezapomeňte si včas koupit vstupenku.

Přednášející

Lukáš Konečný je manažer programu JIC MASTER a člen konzultačního týmu JIC, který se specializuje na oblast financí, investic do startupů a vztahů s investory. V minulosti řídil JIC Fond, finanční nástroj poskytující půjčky začínajícím společnostem, a poté se podílel na přípravě a spuštění JIC Ventures, dceřiné společnosti JIC. Vystudoval Ekonomicko-správní fakultu Masarykovy univerzity a University of Huddersfield Business School, kde se věnoval výzkumu faktorů ovlivňujících úspěšnost začínajících firem při investičním jednání a vlivu vlastnické struktury na výkonnost firmy.

Koupit vstupenku 100 Kč

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 13. října  2016 16:30 - 18:30

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Kontaktní osoba

Simona Legerská
legerska@jic.cz
+420 511 205 311

Koupit vstupenku 100 Kč

Další akce

Úterý 18. října

JIC 120‘‘: Big Data, Analytics & Smart Systems

Zajímáte se o témata jako Big Data, Predictive Analytics a Data Visualisation? Nebo jsou vám blízké senzory, geolokace a IoT řešení? Ve spolupráci se SAP, německým lídrem na trhu podnikového softwaru, jsme pro vás na úterý 18. října připravili další akci ze série JIC 120". Přijďte na efektivní networkingový den a setkejte se u kulatého stolu s novými potenciálními byznys partnery.

Čtvrtek 20. října
15:00

JIC Grill: Ověřte si svůj podnikatelský nápad!

Rodí se vám v hlavě podnikatelský nápad, nebo už s něčím podnikáte? Představte svůj projekt byznys expertům, získejte na něj cennou zpětnou vazbu a posuňte se zase o krok blíž k uskutečnění svého snu.

Pátek 21. října

Soutěž: Hledá se EY Podnikatel roku 2016 Jihomoravského kraje

Přihlaste se nebo nominujte výjimečné podnikatele ze svého okolí do největší celosvětové podnikatelské soutěže. Společnost EY pod záštitou hejtmana Jihomoravského kraje a ve spolupráci s JIC vyhlašuje již dvanáctý ročník prestižní soutěže EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje. Do soutěže se může přihlásit podnikatel, vlastník nebo spoluvlastník obchodní společnosti, která existuje nejméně dva roky a má alespoň osm stálých zaměstnanců.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.