Jak napsat podnikatelský záměr na jednu stránku?

Středa 14. ledna 2015 17.00–19.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Šudáková
sudakova@jic.cz

Investoři a startup konzultanti dostávají stovky byznys plánů ročně. Každý dokument má přitom 10 až 15 stran a jeho podrobné prostudování zabere 2 hodiny. Taky si říkáte, jestli neexistují jednodušší způsoby, jak představit svůj podnikatelský nápad? No jasně! Jmenují se executive summary, LEAN canvas a Business model canvas. Vejdou se na jednu A4, přečtené jsou za 10 minut a my vám 14. ledna prozradíme, jak na ně.

Nechoďte kolem horké kaše. Buďte struční!

Napsat úderný podnikatelský záměr na jednu stránku není žádná brnkačka. Když se to ale naučíte, budete mít jednodušší start. Uvědomíte si silné a slabé stránky vašeho projektu. Odhalíte největší konkurenční výhodu. Hravě sestavíte prezentaci pro potenciální partnery. A navíc zvládnete vyplnit přihlášku do většiny startup inkubátorů a akcelerátorů – třeba do programu JIC ENTER pro začínající podnikatele.

Seminář je zdarma. Hlásit se mohou jednotlivci s podnikatelským nápadem i bez něj.

Co všechno se na semináři dozvíte?

  • Proč je lepší začít se stručným podnikatelským záměrem?
  • Co mají společného executive summary, LEAN canvas a Business model canvas?
  • V čem se liší od klasického byznys plánu?
  • Co všechno by měl jednostránkový záměr obsahovat?
  • Co je „unique value proposition“, „revenue streams“ a „cost structure“?

Zájemcům představíme nový program JIC ENTER, do kterého se mohou průběžně hlásit.

Kdo seminář povede?

   

Hana Šudáková

Manažeka programu JIC Enter. Se začínajícími podnikateli pracuje už 3 roky -  organizuje StarCube Show - největší přehlídku startupů v České republice, nedávno otevřela coworkingový prostor StarCube Space. Dříve pracovala v médiích a marketingu.

Vojtěch Krmíček

Manažer startup týmu JIC. Dříve vedl akcelerátor STARCUBE, který otevřel zahraničním týmům. Konzultuje desítky projektů ročně a často vede semináře zaměřené na LEAN metodiku.  Než začal pracovat se startupy, věnoval se výzkumu v oblasti cyber security.