IQRF Summit 2017: Technologie IQRF pro Internet věcí

Chcete rychle vyvinout, vyrobit a prosadit svůj IoT projekt? Přijďte na konferenci IQRF Summit 2017 a seznamte se s bezdrátovou mesh sítí s nízkou spotřebou pro přenos malých dat. Hlavními tématy summitu bude IoT v oblastech chytrých měst, provozů, domácností, dopravy a bezpečnosti.

Čekají vás příklady z praxe, více než 50 nových IoT produktům interaktivní prezentace a mnoho praktických workshopů. Inspirujte se, najděte nové obchodní příležitosti, technické možnosti, konzultujte svůj projekt s profesionály a seznamte se s produkty a řešeními ve Smart světě.

IQRF Wireless Challenge

Součástí Summitu je také soutěž IQRF Wireless Challenge III. Soutěžící mohou navrhnout nejlepší aplikaci pro bezdrátovou technologii IQRF a vyhrát hodnotné ceny. Výzvy se mohou zúčastnit programátoři, vývojáři, technici nebo studenti z celého světa. Autoři nejlepších řešení budou pozváni na IQRF Summit, kde proběhnou závěrečné soutěžní prezentace projektů a vyhlášení vítězů.

Soutěž je otevřena do 21. května 2017.

Více informací o akci a podrobný program najdete na www.iqrf.org

Detail akce


Ostatní akce

Kdy :
Středa 7. června  2017 - Čtvrtek 8. června  2017

Místo konání :
Praha

Detail akce

Další akce

Středa 7. června
16:00

BusinessClub: Zavádění a řízení změn ve firmách

Změny jsou součástí strategického řízení firem. Jak úspěšně projít procesem změn a uřídit přitom vlivy vnějšího i vnitřního prostředí? Jak se řídí kontinuální změny a inovační procesy? Pro odpovědi si přijďte na druhý BusinessClub ve středu 7. června v 16 hodin na JIC INMEC. Jeho hlavním hostem bude bývalý ředitel MORAVIA CANS Filip Plevač, který se s vámi podělí o své zkušenosti se zaváděním a řízením změn ve firmách. Nečekejte žádnou teorii, těšte se na konkrétní případy z Filipovy manažerské praxe.

Čtvrtek 8. června
16:30

Podnikatelská přípravka

Máte podnikatelský nápad a nevíte si rady, jak začít s podnikáním? Nebo si chcete jen ověřit, jestli má váš projekt šanci uspět na trhu? Přihlaste se do Podnikatelské přípravky, pravidelného kurzu pro všechny, kteří potřebují pomoci rozjet své podnikání. Po absolvování si odnesete odpovědi na všechny otázky spojené se začátky podnikání a taky jasně definovaný podnikatelský záměr a návod, jak s ním dál pracovat. První kurz startuje již 8. června!

Úterý 13. června

Tip: Konference Equilibrium aneb hledání rovnováhy

Hledání rovnováhy jako životní postoj. To je téma letošní konference Equilibrium, pořádané platformou Red Button 13. a 14. června v brněnském golfovém resortu Kaskády. Equilibrium bude o rovnováze, vzájemné inspiraci a různosti pohledů na témata, kterými aktuálně nejvíc žijeme. Společným jmenovatelem všech témat je hledání rovnováhy v životě, byznysu a ve vztazích a těšit se můžete na unikátní formát setkání – každý z pěti garantů si vybral své téma a pozval si k němu i další dva hosty.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.