International Security EXPO 2018

Středa 28. listopadu 2018 9.00–Čtvrtek 29. listopadu 2018 17.00
Olympia London,
Velká Británie
Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Pavel Řehoř
rehor@jic.cz

Kybernetická inteligence hraje stále větší roli v prostoru kybernetické bezpečnosti. Pro české podnikatele působící v této oblasti se naskýtá 28. a 29. listopadu v Londýně jedinečná příležitost setkat se s potencionálními partnery z více než 110 zemí. Zdarma můžete být jedním ze zhruba 12 500 návštěvníků International Security EXPO 2018, využít B2B matchmaking a one-to-one setkání s vytipovanými zástupci firem.

Registrace je možná do 14. listopadu zde

Při potvrzení Vám bude zaslán link CyberMatch. Právě ten Vám pomůže spravovat profil, naformulovat Vaše požadavky a nabídky pro osobní setkání s jinými partnery. 

Proč se akce účastnit?

  •    zastoupených 110+ zemí
  •    350+ vystavovatelů
  •    12 500+ návštěvníků
  •    lze využít přímé lety z Brna do Londýna
  •    akce je zdarma
  •    možnost setkat se s jedním z poradců EEN a využít podpory poskytované sítí 600+ organizací       v Evropě i mimo ni

 

Enterprise Europe Network (EEN) 

JIC je součástí sítě EEN, která poskytuje odborné služby při podpoře konkurenceschopnosti malých a středních podniků. Aktivity zahrnují poradenství týkající se jednotného evropského trhu, pomoc s vyhledáním mezinárodních partnerů, se strategií a ochranou duševního vlastnictví i jeho komerčního využití. Do sítě EEN je zapojeno víc než 60 zemí světa.