INNO-TECH EXPO a B2B Smart meeting v Polsku

Pronikněte do světa inovativního designu a revolučních řešení. Čtvrtý ročník mezinárodní výstavy inovací a nových technologií INNO-TECH EXPO propojí 27. a 28. října vědu a byznys. Výzkumné týmy, inovativní firmy a mladí vynálezci zde představí své nápady, řešení a prototypy vynálezů. Naopak podnikatelé mají šanci najít vhodný produkt pro své podnikání a v rámci B2B Smart meetingu navázat partnerské či obchodní spolupráce.

Proč se zúčastnit?

  • Inspirace, inovace a nové technologie
  • Propojení vědy a byznysu
  • Nové kontakty a spolupráce

Více informací o konferenci najdete na webu akce.

B2B Smart meeting

Setkejte se s firmami, zástupci univerzit, technologických parků a inkubátorů či investory a získejte cenné zahraniční kontakty. B2B Smart Meeeting se uskuteční v rámci konference INNO-TECH EXPO 2016.

Na B2B Smart meeting se můžete registrovat zde.

Detail akce


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 27. října  2016 - Pátek 28. října  2016

Místo konání :
Kielce,
Polsko

Detail akce

Další akce

Středa 2. listopadu
12:30

Seminář JIC: Čerpejte podporu z programů Inter-Eureka and Eurostars 2

Programy Inter-Eureka a Eurostars 2 podporují inovativní malé a střední podniky spolu s jejich zahraničními partnery financováním jejich společných inovačních projektů s cílem převést inovativní myšlenky do skutečných výrobků, technologií či služeb.

Čtvrtek 3. listopadu

Mobile Internet Forum 2016: Co se děje v mobilním světě?

Mobilních zařízení je na světě víc než lidí. Pořád myslíte, že se vašeho byznysu netýkají? Nenechte si ujít Mobile Internet Forum 2016, konferenci o novinkách a trendech v mobilním světě. Letošní 9. ročník proběhne ve čtvrtek 3. listopadu v Praze. Všechny zájemce o mobilní komunikaci čekají technologické novinky a případové studie o mobilním marketingu, aplikacích a chování zákazníků na mobilních platformách.

Pondělí 7. listopadu
16:00

Přednáška JIC: Microsoft Azure IoT od senzoru po vizualizaci

Všechny zájemce a nadšence do Internetu věcí zveme 7. listopadu na přednášku JIC s názvem „Microsoft Azure IoT od senzoru po vizualizaci“. Dozvíte se, jak se dá Microsoft Azure IoT využít nebo jak vytvořit řešení od sběru dat po jejich vizualizaci.