Hannover Messe 2017: mezinárodní průmyslový matchmaking

Vyjeďte 24. až 28. dubna do německého Hannoveru a spojte se s novými technologickými a byznys partnery na mezinárodním veletrhu Hannover Messe 2017. Jeden z největších průmyslových veletrhů na světě se letos zaměří na oblasti Industrial Automation, Digital Factory, Energy, Industrial Supply a Research&Technology.

Součástí veletrhu jsou dvě matchmakingové události:

Technology Cooperation Days

Spojte se s technologickými firmami a výzkumnými organizacemi z oblasti Smart Factory, Industry 4.0., udržitelné energie nebo zdrojové efektivity.

 Registrujte se bezplatně do 24. února.

Pozor, v případě neúčasti vám bude účtována pokuta 150 euro.

*Při registraci vyberte jako Local Support Office "JIC/EEN"

B2fair Matchmaking Event

JIC je spoluorganizátorem také matchmakingové akce b2fair konané v rámci veletrhu. Ve spolupráci Young Tech Enterprises se orientuje na inovativní startupy, které budou mít možnost získat cenné zahraniční kontakty na klienty či potenciální investory. Více informací najdete zde.

Při registraci do 24. února, máte vstup zdarma.

Pozor, v případě neúčasti vám bude účtována pokuta 150 euro.

 

Registrace na obě matchmakingové události slouží také jako vstupenka na celý veletrh Hannover Messe 2017.

Zaregistrovat se


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Pondělí 24. dubna  2017 - Pátek 28. dubna  2017

Místo konání :
Hannover,
Německo

Kontaktní osoba

Veronika Jurčová
jurcova@jic.cz
+420 511 205 230

Zaregistrovat se

Další akce

Úterý 25. dubna

B2B Software Days: Nalezněte nové partnery pro výzkum a obchod

Seznamte se s nejnovějšími trendy v digitálním byznyse a nalezněte nové partnery pro výzkum nebo technologické a byznys projekty. Čtvrtý ročník mezinárodního matchmakingu B2B Software Days - The Future of Digital Business proběhne 25. a 26. dubna ve Vídni. Startupy a scale-upy budou mít v rámci akce možnost představit se v krátkém pitchy před 30 investory z Rakouska.

Čtvrtek 27. dubna
09:30

Tip: Business Research Forum Masarykovy Univerzity

Zajímají vás možnosti spolupráce s Masarykovou Univerzitou? Druhý ročník Business Research Forum je největší akcí prezentující výsledky vědy a výzkumu na MU. Zájemci se zde seznámí s pestrou paletou možností spolupráce a budou mít možnost navázat nové vztahy s jednotlivými vědeckými týmy MU. Součástí programu budou i prezentace vědeckých týmů a tematické diskusní sekce.

Čtvrtek 11.  května
16:00

Tip: Sociomapování aneb budujte motivované, samoučící se týmy s vysokým výkonem

Moderní firmy vyžadují flexibilitu a pohotovost jak na úrovni jednotlivců, tak na úrovni týmů. Ty nejúspěšnější firmy využívají koncept samořídících a samoučících se týmů. Sociomapování je jednoduchý a efektivní nástroj, který vám pomůže komunikaci najít a zobrazit tak, aby bylo možné ji dále využít pro rozvoj týmu. Ve čtvrtek 11. května vám ukážeme týmovou spolupráci v čase, abyste mohli tým snáze navigovat k vytyčeným cílům, omezovat konflikty a posilovat spolupráci.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.