Green Days: networking pro environmentální a energetické firmy

Podnikáte v oblasti odpadového hospodářství nebo energetice? Zabýváte se ochranou životního prostředí? Přijměte pozvání na networkingovou akci Green Days, která proběhne 2. – 5. prosince 2014 v rámci veletrhu Pollutec v Lyonu.

Technologie z celého světa v 9 výstavních pavilonech

Pollutec je největší mezinárodní veletrh, na kterém se setkávají výzkumníci, firmy, investoři a neziskové organizace, aby se seznámili s nejnovějšími environmentálními technologiemi. V roce 2012 Pollutec navštívilo více než 60 000 účastníků ze 105 zemí, kteří si mohli prohlédnout technologie od 2 400 vystavovatelů.

Získejte nové obchodní partnery

Networkingovou akci Green Days pořádá mezinárodní síť EEN (Enterprise Europe Network). Jejím cílem je podpořit mezinárodní partnering a spolupráci mezi vědeckými týmy a firmami. Jak Green Days probíhá?

  1. Do 3. listopadu vyplníte přihlášku.
  2. Z katalogu vyberete firmy a organizace, se kterými byste se chtěli potkat.
  3. Týden před Green Days obdržíte váš individuální program.
  4. Na akci budete sbírat zajímavé kontakty a možná sjednáte nová obchodní partnerství.

Detail akce

Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Úterý 2. prosince 2014

Místo konání :
Lyon,
Francie

Kontaktní osoba

Adéla Hradilová
hradilova@jic.cz
+420 511 205 354

Detail akce

Další akce

Úterý 2. prosince

55 modelu, které nakopnou váš byznys

Věděli jste, že většina inovací pochází ze Spojených států? Co vlastně společnosti Google, Amazon, Apple nebo Starbucks dělají jinak? Pro odpovědi si přijďte na workshop s Dr. Michaelou Csik. Dozvíte se, jak probíhá inovace byznys modelu, a nakonec si jí vyzkoušíte v praxi pomocí chytrého nástroje „BMI Pattern Cards TM“.

Středa 3. prosince

LinkedIn pro podnikatele

Chcete se dozvědět, jak efektivně udržovat pracovní i obchodní kontakty? Dají se najít kvalitní zaměstnanci přes internet? Jak je to s kampaněmi na LinkedInu – jsou vhodné pro malé firmy a startupy? Pro odpovědi si přijďte na seminář marketingové agentury H1.cz.

Pátek 5. prosince
09:00

Workshop s Tuckem MacRaem: Jak přilákat skvělé zaměstnance?

Říká se, že lidé jsou nejcennější zdroj, který firma má. Jenže najít spolehlivé a výkonné zaměstnance není vůbec lehké. A co teprve si takové zaměstnance udržet. Přijďte na bezplatný seminář s HR kapacitou Tuckem MacRaem, na kterém se naučíte, jak přitáhnout ty nejlepší mozky a motivovat je k dlouhodobé spolupráci.