Get in the Ring: Světová soutěž pro nadějné startupy

Úterý 15. listopadu 2016
Slovanský dům,
Praha

Ostatní akcePro začínající podnikatele

Celosvětově známá soutěž Get in the Ring, které se v loňském roce zúčastnilo přes 10 tisíc startupů ve více než 80 zemí světa, se letos dočkala českého kola. Nadějné startupy budou mít možnost představit svůj projekt a získat tak globální zviditelnění a zájem potenciálních investorů.

Get in the Ring proběhne v rámci Summitu Týdne podnikání 15. listopadu ve Slovanském domě v Praze. Vybrané startupy čeká workshop na zdokonalení prezentačních dovedností a poté projdou výběrovým kolem před porotou. Finalisté se utkají ve 20 hodin v ringu. Výherci soutěže získají tříměsíční členství v Prague Startup Centre a účast na mezinárodním finále v březnu 2017.

Jak to funguje?

Get in the Ring se koná ve skutečném ringu a skládá se z pěti kol po třiceti vteřinách, během kterých se startupy prezentují ve vybraných oblastech. Jedná se o ústní bitvu jeden na jednoho, která probíhá v angličtině. Výkony hodnotí porota i přítomní diváci.

Proč se zúčastnit?

  • Šance zviditelnit globálně svůj startup
  • Příležitost představit se potenciálním investorům
  • Vyhrajte tříměsíční členství v Prague Startup Centre
  • Zúčastněte se mezinárodního finále

Do soutěže se mohou přihlásit inovativní startupy mladší 8 let. Podmínky účasti a registrační formulář najdete zde. Uzávěrka přihlášek je 1. listopadu.