Future Match 2017: Navažte nové spolupráce v ICT

Pohybujete se v oblasti informačních a komunikačních technologií nebo chcete adaptovat ICT řešení ve své firmě? Měli byste zájem expandovat do zahraniční a navázat kontakty s dalšími společnostmi z oboru? Setkejte se s potenciálními byznys partnery na Brokerage Event Future Match, který pomáhá firmám a výzkumným organizacím najít mezinárodní partnery pro obchod, technologický transfer nebo výzkumné projekty. Akce se uskuteční v rámci globální konference digitálního byznysu CeBIT 20. až 24. března v německém Hannoveru.

Více informací o průběhu a registraci najdete zde. Nákupčí a firmy z jiných oborů, kteří mají o zájem o ICT řešení, mohou využít bezplatné registrace. Vystavovatelé mají nárok na 50% snížené vstupné.

Všichni účastníci Brokerage Event získají zdarma vstup na celou konferenci CeBIT.

Zjistit více


Ostatní akcePro zkušené podnikatele

Kdy :
Pondělí 20. března  2017 - Pátek 24. března  2017

Místo konání :
Hannover,
Německo

Zjistit více

Další akce

Pondělí 24. dubna

Hannover Messe 2017: mezinárodní průmyslový matchmaking

Vyjeďte 24. až 28. dubna do německého Hannoveru a spojte se s novými technologickými a byznys partnery na mezinárodním matchmakingu b2fair v rámci veletrhu Hannover Messe 2017. Jeden z největších průmyslových veletrhů na světě se letos zaměří na oblasti Industrial Automation, Digital Factory, Energy, Industrial Supply a Research&Technology.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.