Dynamika bohatství: Jaký majitel, taková firma

Středa 15. června 2016 9.00–11.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

„Firma je odrazem svého majitele," říká Martin Dokoupil, Entrepreneur in Residence programu JIC MASTER. A má pravdu. Porovnejte třeba Steva Jobse a Apple, Ruperta Murdocha a jeho mediální impérium nebo Steva Balmera a Microsoft. Každá firma funguje jinak, všechny ale dosáhly světového úspěchu. Jak je to možné? Přijďte se přesvědčit na opakovaném semináři JIC!

Jejich majitelé si totiž včas uvědomili své silné i slabé stránky. A dokázali se obklopit lidmi, kteří je skvěle doplňovali.  Jak vytvořit hvězdný firemní tým? Jak založit firemní strategii na vlastní osobnosti? Přijďte na seminář s Jánem Polákem a seznamte se s metodikou Dynamiky bohatství. 

O čem seminář bude?

  • Jak vznikají příležitosti v byznysu?
  • Jak a proč se vytváří hodnota v podnikání?
  • Co je to „Dynamika bohatství“?
  • Jak využít svůj talent k rozvíjení podnikání?
  • Který z 8 profilů Dynamiky bohatství je ten váš?

Kdo je Ján Polák?

Ján je jeden z průkopníků metodiky Dynamiky bohatství ve světě a dlouholetý poradce, školitel a kouč manažerů a podnikatelů. Má mezinárodní zkušenosti z Velké Británie, USA, Austrálie, Jižní Afriky, Indie a Hong Kongu. Prostřednictvím firmy Prosperity Vision a jejích partnerů působí i v Česku a na Slovensku.

Seminář je určený především pro (budoucí) majitele firem.

 

V případě odhlášení do 48 hodin před konáním akce, bude účastníkovi vráceno 90% z registračního poplatku. Dřívější odhlášení není penalizováno.