Czech Innovation Festival: staňte se partnerem nebo prezentujte svůj startup

Čtvrtek 22. června 2017–Sobota 24. června 2017
Berlín,
Německo

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Třídenní přehlídka inovací, nových technologií, výzkumu a kreativní ekonomiky. To je Czech Innovation Festival, jehož cílem je představit odborné i laické veřejnosti to nejzajímavější a nejdůležitější z oblasti inovací v České republice. Přijeďte prezentovat svůj startup potenciálním německým investorům nebo využijte nabídky stát se partnerem festivalu. Hlavním tématem druhého ročníku, který proběhne 22. až 24. června v Berlíně, je virtuální realita a počítačové hry.

Pro Startupy

Přihlaste svůj startup na startup pitch před německými investory, který se bude konat v rámci Czech Innovation Festivalu. Kromě bohatého programu čeká startupy také možnost prezentovat se na stáncích a představit svůj projekt v rámci celoberlínské Dlouhé noci vědy.

Prodloužená uzávěrka do 30. dubna.

Více informací najdete zde.

Partnerství

Zkušenější podnikatelé mohou využít nabídky a stát se partnerem festivalu. Partneři budou mít možnost prezentovat se informačními stánky, logy na propagačních materiálech nebo se zúčastnit workshopů s německými partnery či si domluvit soukromá jednání v rámci festivalu.

V případě zájmu napište nejpozději do 31. března 2017 na emailovou adresu binkova@czech.cz.