Czech Innovation Festival: staňte se partnerem nebo prezentujte svůj startup

Třídenní přehlídka inovací, nových technologií, výzkumu a kreativní ekonomiky. To je Czech Innovation Festival, jehož cílem je představit odborné i laické veřejnosti to nejzajímavější a nejdůležitější z oblasti inovací v České republice. Přijeďte prezentovat svůj startup potenciálním německým investorům nebo využijte nabídky stát se partnerem festivalu. Hlavním tématem druhého ročníku, který proběhne 22. až 24. června v Berlíně, je virtuální realita a počítačové hry.

Pro Startupy

Přihlaste svůj startup na startup pitch před německými investory, který se bude konat v rámci Czech Innovation Festivalu. Kromě bohatého programu čeká startupy také možnost prezentovat se na stáncích a představit svůj projekt v rámci celoberlínské Dlouhé noci vědy.

Prodloužená uzávěrka do 30. dubna.

Více informací najdete zde.

Partnerství

Zkušenější podnikatelé mohou využít nabídky a stát se partnerem festivalu. Partneři budou mít možnost prezentovat se informačními stánky, logy na propagačních materiálech nebo se zúčastnit workshopů s německými partnery či si domluvit soukromá jednání v rámci festivalu.

V případě zájmu napište nejpozději do 31. března 2017 na emailovou adresu binkova@czech.cz.

Zjistit více


Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 22. června  2017 - Sobota 24. června  2017

Místo konání :
Berlín,
Německo

Zjistit více

Další akce

Čtvrtek 22. června

JIC 120‘‘: Autonomous Vehicles and Security

Save the date! Další efektivní networking JIC 120'' pro firmy a výzkumné organizace bude 22. června. Ve spolupráci se Škoda Auto DigiLab, inovačním labem lídra českého automobilového průmyslu, se zaměříme na autonomní vozidla a bezpečnost. Zaregistrujte se zdarma, setkejte se s dalšími účastníky u kulatých stolů a během 120 vteřin představtou firmu novým potenciálním byznys partnerům.

Čtvrtek 29. června
14:00

Seminář JIC: Patenty a expanze do zahraničí

Dokud je společnost malá, zanedbávání patentové ochrany pouze ubírá příležitost déle si zachovat svoji konkurenční výhodu či zaujmout investora. U větších firem expandujících do zahraničí ale podcenění této problematiky může mít až fatální následky. Nejenže konkurenti převezmou vydřené know-how, ale neznalost patentů ostatních firem v oboru může navíc vést k porušování jejich práv. Společnosti pak musí stahovat výrobky z trhu nebo platit vysoké mimosoudní vyrovnání. Přitom by často stačila alespoň základní znalost patentové ochrany.

Úterý 3. října

Tip: Studentská vědecká konference Biomania

Studujete obor týkající se biotechnologií nebo biomedicíny? Přijďte na konferenci Biomania, setkání studentů bakalářských, magisterských i doktorandských programů, kteří pracují na tématech v oblasti biotechnologií a biomedicíny. Aktivní účastníci budou mít možnost představit výsledky vlastních projektů a nejlepší prezentace vyhrají hodnotné ceny.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.