BusinessClub: Zavádění a řízení změn ve firmách

Středa 7. června 2017 v 16.00
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Změny jsou součástí strategického řízení firem. Jak úspěšně projít procesem změn a uřídit přitom vlivy vnějšího i vnitřního prostředí? Jak se řídí kontinuální změny a inovační procesy? Pro odpovědi si přijďte na druhý BusinessClub ve středu 7. června v 16 hodin na JIC INMEC. Jeho hlavním hostem bude bývalý ředitel MORAVIA CANS Filip Plevač, který se s vámi podělí o své zkušenosti se zaváděním a řízením změn ve firmách. Nečekejte žádnou teorii, těšte se na konkrétní případy z Filipovy manažerské praxe.

O BusinessClubu

JIC pro vás připravuje jednou za měsíc inspirativní a networkingové setkání se zkušenými podnikateli, kteří mají zájem podělit se o své příběhy a diskutovat nad otázkami, které vás zajímají, a možná se na ně nemáte koho zeptat.

Okruhy, o které se s vámi Filip podělí:

  • Proces změny a motivace ke změně
  • Vlivy vnějšího a vnitřního prostředí
  • Změna jako součást strategického řízení
  • Kontinuální změna a inovační proces
  • Firemní kultura jako akcelerátor změn

Účast na akci je zdarma

Přijďte se přesvědčit, „jak je důležité míti Filipa“, a zeptejte se ho, jak by postupoval ve vaší firmě.

Host

Filip PlevačFilip Plevač

Filip Plevač je absolventem Fakulty strojní VUT v Brně. Vystřídal řadu vysokých manažerských pozic ve středních i nadnárodních firmách, naposledy působil 7 let jako ředitel společnosti ve firmě MORAVIA CANS. Společnost během jeho vedení získala několik evropských patentů a řadu ocenění v oblasti lidských zdrojů, ekonomiky a inovací. Nyní je volné noze a pomáhá řídit změny jiným firmám.