BusinessClub: Průmyslový design jako nástroj budování značky

Středa 8. listopadu 2017 16.00–18.00
FabLab Brno,
JIC INMEC,
Česká republika

Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Hana Mejzlíková
mejzlikova@jic.cz

Výrobky, zařízení, stroje. Jak vytěžit z designu těchto produktů co nejvíce a využít je pro podporu obchodu i celé značky? Procesem od zadání na papíře až po finální výsledný produkt vás provede zkušený průmyslový designér a inovátor Martin Tvarůžek, držitel dvou světových ocenění Red Dot Design Award. Ve středu 8. listopadu si společně ukážeme, proč své produkty inovovat, jaké výhody přináší kreativní myšlení firmám s opakovanou výrobou nebo jak z designu produktu udělat strategický nástroj firmy.

Listopadový BusinessClub proběhne ve FabLabu Brno, otevřené digitální dílně vybavené 3D tiskárnami, laserovou řezačkou nebo třeba CNC frézkou. Na začátku přednášky si budete moci dílnu prohlédnout a podívat se, jak jednotlivé stroje fungují. FabLab najdete u nás na JIC INMEC ve 4. patře.

O čem budeme mluvit?

  • Produkt jako nástroj budování značky
  • Jak inovovat a hledat konkurenční výhody
  • Jaké jsou metodické postupy a procesy od cíle projektu, tvorby zadání pro design až po uvedení produktu na trh
  • Využití designu jako strategického nástroje podpory obchodu
  • Jaké výhody přináší firmám s opakovanou výrobou kreativní myšlení a průmyslový design

Komu je akce určena?

  • Ředitelům, majitelům nebo zástupcům výrobních a technologických firem

O BusinessClubu

JIC pro vás připravuje každou druhou středu v měsíci inspirativní a networkingové setkání se zkušenými podnikateli, kteří mají zájem podělit se o své příběhy a diskutovat nad otázkami, které vás zajímají, a možná se na ně nemáte koho zeptat.

Účast na akci je zdarma

Host

Martin TvarůžekMartin Tvarůžek

Průmyslový designér a inovátor Martin Tvarůžek je absolventem Vysoké školy umělecko-průmyslové v Praze a katedry designu ve Zlíně a současný vedoucí ateliéru průmyslového designu na Fakultě architektury ČVUT. S českými i zahraničními výrobci spolupracoval na vývoji desítek výrobků, strojů a zařízení, které jsou uvedeny do opakované výroby a prodávají se na globálním trhu. Mezi klienty studia Martin Tvarůžek Design patří výrobní společnosti jako Adast Systems, O2, Embraco, Škoda Machine Tool nebo Unicode Systems. Je držitelem dvou prestižních ocenění Red Dot Design Award za Portálové obráběcí centrum TOS Kuřim a Horizontální frézovací a vyvrtávací stroj pro Škoda Machine Tool.