BusinessClub: Jak vybudovat úspěšnou firmu doma i v zahraničí?

Středa 10. května 2017 16.00–17.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Sdílení zkušeností, inspirace, networking. To je BusinessClub, nový cyklus přednášek a inspirativních setkání se zkušenými podnikateli. První přednáška BusinessClubu odstartuje 10. května v 16 hodin na JIC INMEC. Jeho hlavním hostem bude Martin Cígler, zakladatel firmy Cígler Software a šéf skupiny Solitea a.s., která sdružuje šest firem ze sedmi evropských zemí s obratem jedné miliardy korun.

O BusinessClubu

JIC pro vás připravuje každou druhou středu v měsíci inspirativní a networkingové setkání se zkušenými podnikateli, kteří mají zájem podělit se o své příběhy a diskutovat nad otázkami, které vás zajímají, a možná se na ně nemáte koho zeptat.

Co je na programu?

Martin Cígler se podělí o svůj podnikatelský příběh. Jak buduje úspěšné firmy doma i v zahraničí? Jak začínal? Se kterými výzvami se musel vypořádat? A jak si vybírá ty správné byznys partnery? To vše se dozvíte na úvodní přednášce BusinessClubu, po které je Martin připraven s vámi diskutovat na témata, která vás zajímají.

Účast na akci je zdarma.

Host

Martin CíglerMartin Cígler

Martin Cígler začínal jako programátor Výzkumného ústavu veterinárního lékařství v Brně, svůj nejznámější byznys ale postavil na elektronickém zpracovávání faktur. Firma Cígler Software už od roku 1990 drží pozici předního dodavatele účetních programů a ERP systémů v Česku i na Slovensku. Na poli cloudových řešení se v posledních letech prosazuje třeba se službou iDoklad. Martin je také dlouholetým expertem JIC, kde pomáhá firmám zejména v rámci programu JIC PLATINN. O Martinovi si můžete předčíst třeba ve Forbes, na Lupě nebo na iHNEDu o expanzi do Finska.