BusinessClub: Jak obchodovat a řídit firmu odkudkoliv na světě?

Středa 13. září 2017 16.00–17.30
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00
Akce JICPro zkušené podnikatele

Kontaktní
osoba

Tereza Krpcová
krpcova@jic.cz

Devět měsíců v roce bez osobního kontaktu se svou firmou a zákazníky. Obchodní schůzky s českými klienty a řízení týmu lidí z Jihovýchodní Asie pomocí moderních nástrojů 21. století. To je obchodní model, který aplikuje David Kolář, business influencer a spolumajitel Business Animals. Na zářijovém BusinessClubu vám prozradí, jak dělat obchod moderně a vést růstovou firmu nezávisle na čase a místě.

O BusinessClubu

JIC pro vás připravuje každou druhou středu v měsíci inspirativní a networkingové setkání se zkušenými podnikateli, kteří mají zájem podělit se o své příběhy a diskutovat nad otázkami, které vás zajímají, a možná se na ně nemáte koho zeptat.

O čem bude David mluvit:

  • Proč vás zákazníci odmítají a jak to změnit? 20 let nás učí stejné principy obchodu; Jak mohou fungovat, když se zákazník změnil?
  • Co je lead generation systém, jak ho nastavit, řídit, automatizovat a duplikovat
  • Jak se zbavit zastaralých způsobů prodeje a začít získávat horké kontakty na své zákazníky pomocí moderních aplikací a obchodního modelu 21. století
  • Jak udělat 100 schůzek během jedné hodiny bez osobního kontaktu
  • Jak obchodovat odkudkoliv na světě nezávisle na čase a místě
  • Jak motivovat, vést a řídit tým lidí bez osobního kontaktu
  • Jak se stát uznávanou autoritou, od níž lidé nakupují, a jak budovat svůj business brand
  • Konkrétní ukázky a case study obchodních modelů v praxi

Účast na akci je zdarma.

Host

David Kolář fotoDavid Kolář

David Kolář je business influencer, speaker a COO sociální sítě pro obchodníky BusinessAnimals.cz. Studoval vysokou školu byznysu BIBS v Brně a od roku 2013 poskytuje konzultace v oblasti moderního obchodu nezávislém na čase a místě. Věnuje se tématům jako lead generation system, skype prodej nebo inside sales. David vnímá obchod jako lifestyle a prostředek k finanční i časové svobodě.