Brain&Breakfast: Co ví věda o leadershipu?

Řízení lidí, motivace a spokojenost v práci. To jsou témata, o kterých bude hovořit Petr Ludwig, zakladatel vzdělávací instituce GrowJOB Institute a autor knihy Konec prokrastinace, na další motivační snídani Brain&Breakfast. Na čtvrtek 29. září jsme pro vás připravili živý stream přednáškyz pražského Impact Hubu, tentokrát na témaCo ví věda o leadershipu? Přijďte se namotivovat a strávit příjemné ráno ve čtvrtek 29. září od 8:30 hodin na JIC INMEC.

Co se dozvíte?

  • Co ví aktuální věda o řízení lidí, motivaci či spokojenosti v práci
  • Co je to pozitivní organizační chování a jak jsme s jeho prostřednictvím schopni zlepšit firemní kulturu a zároveň měřitelné firemní výsledky
  • Jak zvyšovat motivaci sebe a ostatních nástrojem skupinové vize
  • Jak využít metody Job craftingu a systematicky přizpůsobovat pracovní náplň tak, aby lidé práce více naplňovala

Proč se zúčastnit?

  • Živý stream Brain&Breakfast s Petrem Ludwigem
  • Motivační přednáška o leadershipu, motivaci a spokojenosti v práci
  • Příjemně strávené ráno s kávou a drobným občerstvením
  • Možnost pokládat živě otázky během streamu z pražského Impact Hubu

Pokud se chcete Brain&Breakfast na JIC zúčastnit, registrujte se zde.

Petr Ludwig

Petr Ludwig před 10 lety založil vzdělávací institut GrowJOB, který převádí do praxe aktuální vědecké poznatky z oblasti neurověd a behaviorální ekonomie. Institut pomáhá zlepšovat vnitřní motivaci, efektivitu práce a spokojenost jednotlivců a lidí ve firmách. Je autorem úspěšné knihy Konec prokrastinace, které prodalo přes 65 tisíc výtisků, čímž se stala jednou z nejprodávanějších českých knih. Kniha byla přeložena do 6 zahraničních jazyků.

Zaregistrovat se

Akce JICPro začínající podnikatele

Kdy :
Čtvrtek 29. září  2016 08:30 - 10:00

Místo konání :
JIC INMEC
Purkyňova 649/127,
Brno-Medlánky, 612 00

Zaregistrovat se

Další akce

Pondělí 3. října

Kontakt-Kontrakt 2016: navažte mezinárodní spolupráci

Získejte mezinárodní kontakty, zvyšte svou konkurenceschopnost a najděte si nové obchodní partnery. Kontakt-Kontrakt, platforma podporující mezinárodní spolupráci, nabízí firmám možnost setkat se s potenciálními byznys partnery z Maďarska, Rakouska, Slovenska nebo například Číny. Předem sjednané B2B schůzky proběhnou v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu 3. a 4. října 2016 na brněnském výstavišti.

Úterý 4. října

CIO Agenda: IT a byznys v době digitalizace

Propojení IT a byznysu je v dnešní digitální době klíčové pro úspěšné fungování firmy. Odborná konference CIO Agenda 2016 je otevřenou platformou pro setkávání CIO a CEO nad tématy efektivní komunikace a spolupráce v rámci managementu společnosti. Přijďte se inspirovat příběhy zkušených zakladatelů společností, kteří pochopili význam digitalizace a postavili svou firmu na internetovém byznysu. Ústřední výzvou letošního ročníku, který proběhne 4. října v pražském Park INN Hotelu, je motto „Think Business“.

Středa 5. října
17:00

JIC ENTER: Value Proposition Canvas aneb víte, co prodáváte?

To, co umíte nebo co jste vymysleli, ještě nemusí být tím, co od vás zákazníci skutečně chtějí koupit. Zjistěte, jakou hodnotu pro zákazníka vytváří vaše firma či projekt, a naučte se s ní efektivně pracovat pomocí nástroje Value Proposition Canvas (VPC) na dalším semináři JIC ENTER. Tomáš Hrivnák, odborník na branding a poradce v oblasti řízení značek, vám ve středu 5. října na JIC INMEC ukáže, jak na to.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.