JIC 120‘‘ ve Vídni: spolupracujte v oblasti IoT, Security & Big Data

Zúčastněte se mezinárodního machmakingu 22. listopadu ve Vídni a najděte nové partnery pro byznys a výzkum v oblasti IoT, Security a Big Data. Informační networkingová akce formátu 120 vteřin má za cíl podpořit zahraniční spolupráci vědy a průmyslu mezi Vídní, Brnem a Bratislavou. U kulatých stolů se sejdou zástupci firem, univerzit a výzkumných organizací, kteří budou společně sdílet nové projektové nápady a navazovat spolupráci pro nadcházející výzvy Horizontu 2020 a Eureka/Eurostars.

Co je JIC 120 vteřin?

JIC 120’’ je efektivní networking s cílem podpořit nové spolupráce mezi technologickými firmami a výzkumným i organizacemi. Účastníci se potkávají u kulatých stolů podle stanoveného harmonogramu. Každý zástupce firmy má přesně 120 sekund na představení své společnosti a případných možností spolupráce. Účast na akci je bezplatná a povolen je jeden zástupce za každou firmu.

Hlavní tematické okruhy:

  • Big data
  • Internet of Things
  • Security

Proč se zúčastnit?

  • Získejte nejnovější informace o budoucnosti oblasti Big Data, IoT a Security
  • Projednejte nové projekty s dotačními experty Horizontu 2020 a Eureka/Eurostars
  • Usnadněte vznik mezinárodních projektových konsorcií
  • Sdílejte a vytvářejte nové projektové nápady na mezinárodní úrovni
  • Získejte mezinárodní kontakty

Komu je akce určena?

  • Majitelům, R&D manažerům technologických firem
  • Zástupcům veřejných výzkumných institucí

Registrace je otevřená do 20. listopadu. Podrobnější informace o programu najdete zde.

Detail akce


Akce JICPro zkušené podnikatele

Kdy :
Úterý 22. listopadu  2016

Místo konání :
Vídeň,
Rakousko

Detail akce

Další akce

Pátek 25. listopadu

Symposium: podnikatelská konference pro studenty a mladé podnikatele

Přemýšlíte o podnikání? Nebo už vlastní byznys pomalu rozjíždíte? Nenechte si ujít letošní Symposium, konferenci pro všechny mladé lidi, kteří chtějí začít podnikat. Mottem letošního 6. ročníku, který proběhne 25. a 26. listopadu v brněnském Impact Hubu, je „Hlava v oblacích, nohy na zemi a ruce do práce“. Dvoudenní program nabídne praktické workshopy, zajímavé přednášky, panelovou diskuzi a samozřejmě večerní networking.

Středa 30. listopadu

Tip: Networking4Innovation pro mezinárodní spolupráci v energetice

Zajímá vás spolupráce na poli energetické účinnosti a obnovitelné energie? Přihlaste se na bezplatný matchmaking Energy Networking4Innovation konaný 30. listopadu v Bratislavě. Networkingová platforma se zaměřuje na široké spektrum společností, univerzit a výzkumných organizací v oblasti energie z celé Evropy, které mají zájem podělit se o nové inovativní nápady a nalézt spolupracovníky pro nadcházející výzvy Horizontu 2020. Akce je zároveň ideálním místem k navázání nových obchodních partnerství či expertní konzultaci projektových nápadů.

Vždy o krok před konkurencí.
Všechny novinky se k vám dostanou jako k prvním.