Akce
prosinec 2021

Středa 1. prosince v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Najdi svého zákazníka

Jak zajistit úspěch svého nápadu na trhu? Chce to zákazníky. A jak je získat? Měli byste dělat něco, co chtějí nebo potřebují a za co vám budou ochotni zaplatit. To se jednoduše řekne, ale 9 z 10 startupů selže právě proto, že o jejich produkt nemá na trhu nikdo zájem. Jak tomu předejít? Jednou z možných cest je důkladné poznání zákazníka a jeho potřeb.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 9. prosince v 15.00–17.00 Zjistit více

Webinar: From Researcher to Entrepreneur, An Introduction to Entrepreneurship for PhD students

Are you a PhD candidate and considering becoming an entrepreneur? Does starting your own business make you curios and maybe even a little worried because you don't have enough experience yet? Join our online webinar where you will find out if entrepreneruship is the right career option for you and learn more about starting business.

Akce JICOstatní akcePro studenty
Pondělí 13. prosince v 15.30–17.30 Zjistit více

webinář #startuji: Příležitosti cirkulární ekonomiky od nápadu k podnikání

Tenčící se zdroje nerostných surovin představují celosvětový problém. Jednou z cest je účinné využívání zdrojů, včetně využití už jednou použitých surovin.

Nosíte v hlavě nápad na produkt či službu, který může mít pozitivní dopad na využívání nerostného bohatství a rozvoj cirkulární ekonomiky? Nenechte si ujít náš webinář, na kterém se inspirujete praktickými příklady z oblasti cirkulární ekonomiky, dozvíte se, jak můžete vaše nápady posunout k realizaci, a jak na ně získat odbornoufinanční podporu.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele