Akce
prosinec 2019

Středa 4. prosince v 8.00–10.00
Brno-Medlánky Zjistit více

Business breakfast: Vážně i nevážně o podnikání

Díky čemu se čeští inženýři dokáží prosadit v cizině? A co naopak jejich byznysu nepomáhá? Jaké jsou rozdíly mezi podnikáním v ČR a USA? A jakými úspěšnými příklady z americké praxe se můžete nechat inspirovat? Nenechte si ujít debatu u skvělé snídaně o podnikatelských zkušenostech, úspěších i nezdarech tří osobností – velvyslance USA v České republice Stephena B. Kinga, spoluzakladatele a CEO firmy Y Soft Václava Muchny a CEO společnosti Phonexia a IVLP alumni Michala Hrabího v roli moderátora. Hlavním motorem setkání budete vy a vaše dotazy, kterými bude snídaně prošpikovaná.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Úterý 10. prosince v 13.00–15.30
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Workshop k programu Partnerství znalostního transferu

Jste malý nebo střední podnik a nemáte přístup k potřebným znalostem, technologiím a dovednostem pro inovaci vašich produktů, procesů či služeb? Jste výzkumná organizace a máte zájem o transfer svých znalostí do soukromého sektoru a o spolupráci s podnikatelskou sférou? Pak byste neměli chybět na workshopu k programu Partnerství znalostního transferu v rámci implementace Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost 2014–2020.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 11. prosince v 17.00–19.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#student: Jak na správnou prezentaci?

Kvalitní (sebe)prezentace je základem každého úspěšného podnikání. Co všechno by měla správná prezentace obsahovat? A jak si získat a udržet pozornost publika v průběhu projevu? Na prosinec připravujeme pro všechny studenty praktický seminář pod vedením odborníka na prezentaci Petra Sucháčka. Přijďte se naučit a vyzkoušet si, jaké řečnické tipy a triky můžete využít pro představení svého nápadu!

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele