Akce
prosinec 2019

Středa 25. září – Pátek 22. listopadu Zjistit více

#student: Soutěž podnikatelských nápadů

Nastartuj svůj nápad a získej peníze na jeho rozjezd

Nosíš v hlavě podnikatelský nápad? Hledáš cesty, jak mu pomoci na svět? Přihlas se s ním do nové soutěže JICu. Získat od nás můžeš až 50 tisíc korun a naši odborníci ti navíc poradí, jak z něj udělat fungující produkt nebo službu. Staň se tvůrcem svého života a nastartuj svůj nápad!

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Středa 4. prosince v 8.00–10.00
Brno-Medlánky Zjistit více

Business breakfast: Vážně i nevážně o podnikání

Díky čemu se čeští inženýři dokáží prosadit v cizině? A co naopak jejich byznysu nepomáhá? Jaké jsou rozdíly mezi podnikáním v ČR a USA? A jakými úspěšnými příklady z americké praxe se můžete nechat inspirovat? Nenechte si ujít debatu u skvělé snídaně o podnikatelských zkušenostech, úspěších i nezdarech tří osobností – velvyslance USA v České republice Stephena B. Kinga, spoluzakladatele a CEO firmy Y Soft Václava Muchny a CEO společnosti Phonexia a IVLP alumni Michala Hrabího v roli moderátora. Hlavním motorem setkání budete vy a vaše dotazy, kterými bude snídaně prošpikovaná.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 11. prosince v 17.00–19.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#student: Jak na správnou prezentaci?

Kvalitní (sebe)prezentace je základem každého úspěšného podnikání. Co všechno by měla správná prezentace obsahovat? A jak si získat a udržet pozornost publika v průběhu projevu? Na prosinec připravujeme pro všechny studenty praktický seminář pod vedením odborníka na prezentaci Petra Sucháčka. Přijďte se naučit a vyzkoušet si, jaké řečnické tipy a triky můžete využít pro představení svého nápadu!

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele