Akce
listopad 2020

Středa 11. listopadu v 10.00–11.30 Zjistit více

Brno.AI – startovací meetup

Zajímá vás téma umělé inteligence a chcete být na samotném startu nově vznikající platformy Brno.AI? Pak byste neměli chybět na historicky prvním meetupu, který je, stejně jako sama platforma, určený zejména výzkumníkům, firmám a profesionálům se zájmem o umělou inteligenci. Naší vizí je vytvořit platformu pro otevřenou komunitu, ve které společně přenášíme AI do skutečného světa. Nabídne možnost setkávání, propojování firem, univerzit i veřejné správy.

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 18. listopadu v 17.00–19.30 Zjistit více

webinář #student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 18. listopadu na studentském online workshopu.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Pátek 27. listopadu v 18.00– Neděle 29. listopadu v 20.00 Zjistit více

Tip: Startup Weekend Czechia Online

Startup Weekend Czechia Online je 54hodinová nezisková událost, navržená tak, aby během několika dní přenesla jakýkoli technologický nápad od konceptu k realizaci. Účastníci se naučí, jak z konceptu vytvořit produkt, seznámí se se světem startupů, setkají se se zkušenými a talentovanými mentory a budou soutěžit s dalšími týmy. Startup Weekend je určen pro každého, kdo se chce dozvědět více o vytváření digitálních produktů. Letošní akce je věnována tématu The New Normal, protože probíhající pandemie změnila způsob, jakým lidé pracují, studují i jak se stýkají. A právě díky tomu se otevírá obrovský prostor pro nové produkty a služby.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele