Akce
listopad 2020

Úterý 3. listopadu v 10.00–16.00 Zjistit více

Virtuální mezinárodní networking: Inteligentní a udržitelná řešení pro energetiku

Evropský energetický sektor prochází zásadní transformací. Budoucnost energetiky bude nepochybně stát na decentralizované, distribuované a čistější energii založené zejména na obnovitelných zdrojích. Zásadní roli pro zajištění spolehlivého, dostupného a udržitelného zásobování energií hrají moderní technologie pro její výrobu, přeměnu a využití. Klíčem pro budoucnost energetického sektoru a chytrých měst je digitalizace. Podnikáte v oblasti energetiky a hledáte nové partnery pro přeshraniční spolupráci? Právě pro vás připravujeme ve spolupráci s partnery online networking.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Středa 11. listopadu v 10.00–11.30 Zjistit více

Brno.AI – startovací meetup

Zajímá vás téma umělé inteligence a chcete být na samotném startu nově vznikající platformy Brno.AI? Pak byste neměli chybět na historicky prvním meetupu, který je, stejně jako sama platforma, určený zejména výzkumníkům, firmám a profesionálům se zájmem o umělou inteligenci. Naší vizí je vytvořit platformu pro otevřenou komunitu, ve které společně přenášíme AI do skutečného světa. Nabídne možnost setkávání, propojování firem, univerzit i veřejné správy.

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 25. listopadu v 10.00–12.00 Zjistit více

online JIC 120 vteřin: digitalizace s OMS Intelligence Solutions

OMS Intelligence Solutions, s. r. o. funguje v oblasti digitalizace jako magnet pro firmy poskytující řešení v oblasti výroby. Její integrační platforma WorkSys totiž právě jejich produkty dokáže propojit tak, aby dokázaly společně fungovat efektivně a klient získal přesně to, co potřebuje. I díky tomu se právě kolem této firmy vytváří velmi neobvyklý a nesmírně zajímavý ekosystém technologických firem. A právě kolem nich se bude totiž další díl propojovací akce JIC 120 vteřin. Chcete se nechat inspirovat, navázat spolupráci v oblasti digitalizace, získat nové kontakty a začít budovat nové vztahy s obchodními partnery? Pak právě pro vás je tato akce ideální.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 25. listopadu v 16.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Globální výzvy – podnikatelská cesta k bohatství, slávě i dobré karmě

Všechny spojuje jejich touha měnit svým podnikáním svět k lepšímu. Zatímco první začínal pár let po revoluci, kdy pojem udržitelného podnikání alespoň v našich končinách nikdo neznal, druzí dva startovali před několika málo lety v době, kdy třeba taková změna klimatu už plnila přední stránky novin. Pojďte si s námi poslechnout příběhy tří úspěšných podnikatelů – Karla Plotěného (ASIO), Cyrila Klepka (Cyrkl) a Josefa Rozehnala (Nahaku). 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pátek 27. listopadu v 18.00– Neděle 29. listopadu v 20.00 Zjistit více

Tip: Startup Weekend Czechia Online

Startup Weekend Czechia Online je 54hodinová nezisková událost, navržená tak, aby během několika dní přenesla jakýkoli technologický nápad od konceptu k realizaci. Účastníci se naučí, jak z konceptu vytvořit produkt, seznámí se se světem startupů, setkají se se zkušenými a talentovanými mentory a budou soutěžit s dalšími týmy. Startup Weekend je určen pro každého, kdo se chce dozvědět více o vytváření digitálních produktů. Letošní akce je věnována tématu The New Normal, protože probíhající pandemie změnila způsob, jakým lidé pracují, studují i jak se stýkají. A právě díky tomu se otevírá obrovský prostor pro nové produkty a služby.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele