Akce
listopad 2019

Středa 25. září – Pátek 22. listopadu Zjistit více

#student: Soutěž podnikatelských nápadů

Nastartuj svůj nápad a získej peníze na jeho rozjezd

Nosíš v hlavě podnikatelský nápad? Hledáš cesty, jak mu pomoci na svět? Přihlas se s ním do nové soutěže JICu. Získat od nás můžeš až 50 tisíc korun a naši odborníci ti navíc poradí, jak z něj udělat fungující produkt nebo službu. Staň se tvůrcem svého života a nastartuj svůj nápad!

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Pondělí 18. listopadu v 8.00 Zjistit více

TIP: Školení optimalizace výrobních procesů v Japonsku

Chcete zvýšit produktivitu a snížit náklady ve výrobních podnicích? Máte jedinečnou možnost se přihlásit na seminář konaný od 18. do 22. listopadu 2019 v Japonsku. Pořádá ho EU-Japonské centrum pro průmyslovou spolupráci.  Školení je pro manažery výrobních podniků, kteří se už seznámili s metodikou World Class Manufacturing a mají odpovídající technické vzdělání. Zástupci malých a středních podniků nehradí poplatek za školení a navíc mohou získat 600 EUR na výdaje spojené s cestou.

 

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Úterý 19. listopadu v 8.45–17.00
Brno Zjistit více

Boosting Innovation Tour

Digital Innovation Hubs, Open Innovation Test Beds a regionální centra zaměřená na Key Enabling Technologies, vše v kontextu posledních výzev programu Horizon 2020 na příští rok a příprav příštího rámcového programu Horizon Europe – to jsou témata konference Boosting Innovation Tour, která je určena zejména zástupcům technologických firem a výzkumných organizací.

Akce JICOstatní akce