Akce
říjen 2021

Úterý 5. října v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 7. října v 18.00–23.00
Praha 5 Zjistit více

Tip: Jak nejlépe prodat technologickou firmu? | Technology Fast 50 setkání

Jak prodat tech firmu? Tipy a zkušenosti Socialbakers, Brand Embassy, Ovečkárna, a J&T Ventures. Nenechte si ujít další setkání Tech Fast 50 komunity. Opět „naživo", tentokrát v prostorách Livesport.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Úterý 12. října v 14.00–17.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 13. října v 14.00–16.00 Zjistit více

Tip: Webinář 3D tisk – od prototypování k výrobě

3D tisk je stále do jisté míry považován za „novou" technologii. Ovšem fakticky je známý již od 80. let a v dnešní době se používá v řadě oborů. Hezky je zde vidět, jak se jeho kompetence přesouvají ze sféry čistě prototypovací do samotné výroby. Kde a jak tedy tuto aditivní technologii využít? A vyplatí se to malým a středně velkým firmám? To se dozvíte na webináři, který pořádá Intemac.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 13. října v 19.00–22.00 Zjistit více

Tip: Brno.AI & Czechitas meetup

Brno.AICzechitas vás zvou na společný Meetup ve středu 13. října od 19 hod., kde se můžete osobně potkat se členy komunity Brno.AI a Czechitas. Kromě úvodní přednášky Ondřeje Veselého z FlowerChecker bude volná zábava s malým občerstvením a prostor pro networking.

Ostatní akce
Čtvrtek 14. října v 13.00–18.00
Brno-Medlánky Zjistit více

Tip: HR Byznys Forum: Život reálně virtuální

Povídání o roli lídra ve virtuální realitě, o nové úrovni agility nebo o digitálním zdraví či pracovním životě ve virtuální době.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 20. října v 17.00–22.00 Zjistit více

Tip: Leadership konference

Jak inspirovat a motivovat druhé? Jak vybalancovat skvělé výsledky a spokojenost zaměstnanců? A jak zůstat svůj?

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 21. října v 9.00–17.00 Zjistit více

#student: Soutěž podnikatelských nápadů

Staň se tvůrcem svého života a nastartuj svůj nápad

Jsi na škole a už v hlavě nosíš podnikatelský nápad? Hledáš cesty, jak mu pomoci na svět? Přihlas se s ním do soutěže JICu pro studenty. Získat od nás můžeš až 15 tisíc korun a naši odborníci ti navíc poradí, jak z něj udělat fungující produkt nebo službu.

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 21. října v 17.00–19.00
Brno Zjistit více

Startup Lessons

Do you want to start your own business? Are you looking for advice that helps you avoid the worst mistakes? Are you intrigued by the concept of startup but are not sure about what it actually IS? We offer an insight in to the startup world provided by long time startup consultant and a couple of tips and tricks you can actually use no matter what will be your business like. 

Akce JICPro začínající podnikatele
Úterý 26. října v 9.30–11.00
Brno Zjistit více

ChemTechNext akcelerátor

ChemTechNext akcelerátor

Máte nápad, který by mohl změnit chemický průmysl a hledáte finanční prostředky nebo odbornou podporu? Chcete spojit síly s přední společností v oboru? Pak si nenechte ujít představení akcelerátoru ChemTechNext, který organizuje ORLEN Unipetrol spolu s ORLEN UniCRE.