Akce
říjen 2020

Pondělí 5. října Zjistit více

Tip: online Kontakt-Kontrakt 2020

Objevte nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy, která propojuje výhody stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání. S ohledem na zrušení letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně proběhne letošní Kontakt-Kontrakt virtuální formou od 5. do 7. října. Pro účast nepotřebujete žádný další software, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a webová kamera.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 6. října v 13.00–16.30
Brno Zjistit více

webinář #podnikám: Banky – granty – investoři

Získejte přehled o základních typech financování a srovnejte si jejich výhody a nevýhody pro svou firmu. Přihlaste se na seminář, kde bude řeč o různých způsobech financování. Naši experti vám poradí, jak se vyznat v bankovním financování, jaké existují grantové možnosti i na co se připravit při hledání toho správného investora pro vaši firmu. Pozvání na akci přijali i zástupci firem, které již v minulosti uspěly v grantových soutěžích. Od nich se dozvíte důležité tipy, které by vám mohly pomoci, abyste byli v žádostech úspěšní. Akce proběhne online prostřednictvím aplikace Teams.

Registrace ukončena.

 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 13. října – Středa 14. října
Praha Zjistit více

Tip: Startup World Cup & Summit 2020

V Praze se bude ve dnech 13. a 14. října 2020 konat největší evropská startupová akce Startup World Cup & Summit. V rámci ní se uskuteční evropské finále globální soutěže o titul kontinentálního šampiona mezi startupy, okamžitou investici ve výši 500 tisíc dolarů a možnost účastnit se celosvětového finále v Silicon Valley.
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele