Akce
říjen 2020

Pondělí 5. října Zjistit více

Tip: online Kontakt-Kontrakt 2020

Objevte nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy, která propojuje výhody stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání. S ohledem na zrušení letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně proběhne letošní Kontakt-Kontrakt virtuální formou od 5. do 7. října. Pro účast nepotřebujete žádný další software, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a webová kamera.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 13. října – Středa 14. října
Praha Zjistit více

Tip: Startup World Cup & Summit 2020

V Praze se bude ve dnech 13. a 14. října 2020 konat největší evropská startupová akce Startup World Cup & Summit. V rámci ní se uskuteční evropské finále globální soutěže o titul kontinentálního šampiona mezi startupy, okamžitou investici ve výši 500 tisíc dolarů a možnost účastnit se celosvětového finále v Silicon Valley.
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 27. října v 10.00–11.30 Zjistit více

Tip: webinář Digitální podnik – neztrácejte důležitá data

Každý nám dá určitě za pravdu, že zásadní pro digitální transformaci je promyšlená strategie postupné digitalizace. Ale co můžeme dělat, když už máme několik dílčích řešení, o které nechceme přijít? Základem je jejich integrace. Propojení stávajících i nových systémů na jednu platformu poskytne mnohem detailnější pohled na vaši výrobní firmu. Nebudete muset složitě dohledávat a porovnávat data, která potřebujete. Nechte se inspirovat na webináři naší dceřinné firmy INTEMAC

Ostatní akce