Akce
říjen 2020

Úterý 6. října v 13.00–16.30
Brno Zjistit více

webinář #podnikám: Banky – granty – investoři

Získejte přehled o základních typech financování a srovnejte si jejich výhody a nevýhody pro svou firmu. Přihlaste se na seminář, kde bude řeč o různých způsobech financování. Naši experti vám poradí, jak se vyznat v bankovním financování, jaké existují grantové možnosti i na co se připravit při hledání toho správného investora pro vaši firmu. Pozvání na akci přijali i zástupci firem, které již v minulosti uspěly v grantových soutěžích. Od nich se dozvíte důležité tipy, které by vám mohly pomoci, abyste byli v žádostech úspěšní. Akce proběhne online prostřednictvím aplikace Teams.

Registrace ukončena.

 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 20. října v 14.00–17.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 21. října v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Moje podnikatelské proč

Pamatujete na doby, kdy jste byli malé děti a vaši rodiče úpěli nad neustálým „PROČ“? Možná jste se časem pro jistotu ptát přestali. Pokud se chcete vrhnout na podnikání, tak právě teď je ten správný moment si na PROČ vzpomenout a začít se zase ptát. První otázka, na kterou si totiž musíte odpovědět, zní Proč chci vlastně podnikat? Připojte se na náš webinář, kde vám vysvětlíme, ne čem stavět první úvahy a reálné kroky v podnikání, proč jsou důležité osobní hodnoty a jak souvisí s těmi podnikatelskými.

 

Na webinář již není možné se přihlásit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele