Akce
říjen 2020

Pondělí 5. října Zjistit více

Tip: online Kontakt-Kontrakt 2020

Objevte nové obchodní příležitosti v rámci osvědčené kooperační platformy, která propojuje výhody stále populárnějšího matchmakingu formou dvoustranných setkání. S ohledem na zrušení letošního Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně proběhne letošní Kontakt-Kontrakt virtuální formou od 5. do 7. října. Pro účast nepotřebujete žádný další software, stačí aktuální webový prohlížeč, mikrofon a webová kamera.

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 6. října v 13.00–16.30
Brno Zjistit více

webinář #podnikám: Banky – granty – investoři

Získejte přehled o základních typech financování a srovnejte si jejich výhody a nevýhody pro svou firmu. Přihlaste se na seminář, kde bude řeč o různých způsobech financování. Naši experti vám poradí, jak se vyznat v bankovním financování, jaké existují grantové možnosti i na co se připravit při hledání toho správného investora pro vaši firmu. Pozvání na akci přijali i zástupci firem, které již v minulosti uspěly v grantových soutěžích. Od nich se dozvíte důležité tipy, které by vám mohly pomoci, abyste byli v žádostech úspěšní. Akce proběhne online prostřednictvím aplikace Teams.

Registrace ukončena.

 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 13. října – Středa 14. října
Praha Zjistit více

Tip: Startup World Cup & Summit 2020

V Praze se bude ve dnech 13. a 14. října 2020 konat největší evropská startupová akce Startup World Cup & Summit. V rámci ní se uskuteční evropské finále globální soutěže o titul kontinentálního šampiona mezi startupy, okamžitou investici ve výši 500 tisíc dolarů a možnost účastnit se celosvětového finále v Silicon Valley.
Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 20. října v 14.00–17.00
Brno Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 21. října v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Moje podnikatelské proč

Pamatujete na doby, kdy jste byli malé děti a vaši rodiče úpěli nad neustálým „PROČ“? Možná jste se časem pro jistotu ptát přestali. Pokud se chcete vrhnout na podnikání, tak právě teď je ten správný moment si na PROČ vzpomenout a začít se zase ptát. První otázka, na kterou si totiž musíte odpovědět, zní Proč chci vlastně podnikat? Připojte se na náš webinář, kde vám vysvětlíme, ne čem stavět první úvahy a reálné kroky v podnikání, proč jsou důležité osobní hodnoty a jak souvisí s těmi podnikatelskými.

 

Na webinář již není možné se přihlásit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 27. října v 10.00–11.30 Zjistit více

Tip: webinář Digitální podnik – neztrácejte důležitá data

Každý nám dá určitě za pravdu, že zásadní pro digitální transformaci je promyšlená strategie postupné digitalizace. Ale co můžeme dělat, když už máme několik dílčích řešení, o které nechceme přijít? Základem je jejich integrace. Propojení stávajících i nových systémů na jednu platformu poskytne mnohem detailnější pohled na vaši výrobní firmu. Nebudete muset složitě dohledávat a porovnávat data, která potřebujete. Nechte se inspirovat na webináři naší dceřinné firmy INTEMAC

Ostatní akce