Akce
září 2020

Středa 9. září v 16.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Budování komunit aneb 1+1=3

Firmy si čím dál tím víc uvědomují, jak klíčové je budovat smysluplnou komunitu svých zákazníků, partnerů nebo třeba i zaměstnanců. V dnešní konkurenční době je klíčové, aby firma měla vybudovanou loajální základnu zákazníků a aby dokázala doručovat přesně takový produkt, který si jejich cílová skupina přeje. A aby toho nebylo málo, firma by měla umět efektivně sbírat feedback od zákazníků a reagovat na změny. V těchto všech bodech, může fungující zákaznická komunita velmi pomoct. Chcete vědět jak? Přijďte na další akci ze série #podnikám.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Pondělí 21. září v 16.30– Středa 30. září v 20.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#chcipodnikat: Podzimní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 23. září v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Když se řekne podnikání...

Je pro vás cesta podnikatele ta pravá? Chcete se dozvědět, jak vám podnikání může změnit život, jaká úskalí na vás čekají a co dobrého vám přinese? Pak byste se měli připojit k našemu webináři, na kterém vám Business Developer Evektoru Aleš Filipenský představí základní principy podnikání a představí vám několik dobrých příkladů z praxe, abyste se dokázali správně rozhodnout.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele