Akce
červen 2022

Středa 1. června v 16.30–18.30
MS Teams Zjistit více

webinář #startuji: Malá škola marketingu

Víte, kolik pé má marketingový mix? Čtyři? Pět? Sedm? A není vé lepší než pé? A není to vlastně úplně jedno? Máte nápad na revoluční produkt a přemýšlíte, jak o něm dát vědět světu? Přihlaste se na další akci ze série #startuji. Představíme vám na ní to nejzákladnější z marketingu, které se hodí každému, kdo se chystá vtrhnout na trh s přelomovým produktem. Získáte tipy, jak připravit marketingovou strategii, zjistíte, jak správně vybrat marketingové kanály, jak formulovat marketingové sdělení, co je to archetyp značky i proč je zákazník vždycky na prvním místě.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Pondělí 6. června v 16.30– Úterý 21. června v 19.30
Brno-Žabovřesky Zjistit více

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat. 

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 8. června v 17.00–19.00 Zjistit více

online #student: Osobní efektivita? Pracujte chytřeji, ne tvrději

Chcete dosahovat svých cílů rychleji a s větší lehkostí? Na workshopu si upřesníte svůj cíl, svou vizi. Zjistíte, jak s vizí pracovat, aby pro vás byla hnacím motorem a pomohla vám udržet si motivaci. Určíte si priority a zjistíte, jaké úkoly: dělat, delegovat a vypustit. Dokážete si přesně stanovit akční kroky. Dostanete tipy, jak pracovat se svou energií, abyste zvládli i těžké úkoly. Dozvíte se, jak fungují návyky a jak je efektivně budovat. Zjistíte, proč multitasking nedává smysl. Osvojíte si 10+ metody, jak konečně přestat prokrastinovat. To vše v další akci série #student, tentokrát online a pod vedením Google certified trenérky Daniely Sedloňové

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 15. června v 15.00–17.00
Brno Zjistit více

Tip: Jakých chyb se vyvarovat v začátcích podnikání a na co si dát pozor

Jakých chyb se vyvarovat v začátcích podnikání a na co si dát pozor - aneb daňové, účetníprávní desatero pro (nejen technologické) start-upy. O tom budou mluvit Lucie Říhová a Radek Šumpík na semináři, který připravujeme společně s EY. Tentokrát se potkáme v Clubku

 
Ostatní akce
Čtvrtek 23. června v 16.00
Brno-Žabovřesky Zjistit více

#podnikám: Flowmon sucess story. Akcelerace díky produktovému marketingu

Jak efektivně investovat omezený rozpočet, abyste úspěšně expandovali na zahraniční trhy nebo posílili lokální dosah? K tomu potřebujete znát spoustu věcí! Komu prodáváte? Jak velký je trh? Co konkurence? Jak vlastně vaše persona nakupuje? Proč si má vybrat právě vás? A co škálovatelnost vašeho go-to-market modelu? Prostě čas na produktový marketing. Své o tom ví i Artur Kane z GoodAccess, který se produktovému marketingu věnoval dlouhá léta v brněnském Flowmonu. Co si tak poslechnout jeho tipy z praxe a přijít na další díl #podnikám? Doporučeno pro všechny founders, CEOs, sales and marketing leaders a všechny koho téma zajímá.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele