Akce
červen 2021

Čtvrtek 3. června v 13.30–15.30 Zjistit více

online 120 vteřin: Tech-Game

Propojení technologických firem a společností z oblasti herního průmyslu přináší obrovské příležitosti. A kde jinde hledat partnery pro podobné projekty než v Brně? Vždyť právě tady působí 35 firem650 vývojářů z oblasti herního průmyslu. A i v něm je prostor pro témata jako big data a analytika, vizualizace a 3D modeling, AR i VR nebo třeba hlasové rozpoznávání. Přihlaste se na online networkingovou akci JIC 120 vteřin, objevte možnosti spolupráce a najděte nové partnery.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Úterý 8. června – Čtvrtek 10. června Zjistit více

Tip: Virtuální konference a brokerage – technologie a aplikace v oblasti kosmického a leteckého průmyslu

Působíte v oboru letectví a kosmonautiky nebo v této oblasti hledáte nové zákazníky, kterým chcete nabídnout své řešení? Registrujte se na online konferenci EACP, která proběhne 8.–10. 6. 2021 a domluvte si krátké obchodní schůzky s více než 4000 firmami z leteckého a kosmického průmyslu z celé Evropy. 
Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Středa 23. června v 10.00–13.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Jak napsat návrh projektu do programu EIC Accelerator

Máte vysoce inovativní produkt, službu nebo obchodní model, který má potenciál ovlivnit stávající trh nebo vytvořit zcela nový trh v Evropě nebo dokonce na celém světě? Jste začínající nebo malý a střední podnik s ambicí rychlého růstu? Potřebujete významnou investici, ale rizika související s vaším záměrem jsou pro soukromé investory příliš vysoká? Pokud jste si odpověděli na všechny tři otázky kladně, pak právě pro vás je určen program EIC Accelerator a náš workshop.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele