Akce
červen 2021

Středa 16. června v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Jak nastartovat kreativitu u sebe i ostatních

Co je vlastně kreativita? Jak ji v sobě najdu a udržím ji při životě? Proč je kreativita důležitá nejen pro život, ale také pro práci s podnikatelským nápadem? Odpovědi na tyto otázky získáte na červnovém webináři #student. Zjistíte, jak jste na tom aktuálně s kreativitou a jaké kreativní techniky můžete do svého života zapojit, abyste na tom byli ještě lépe a byli schopni zapojit kreativitu i do podnikání.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 22. června v 14.00–17.00 Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 23. června v 10.00–13.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Jak napsat návrh projektu do programu EIC Accelerator

Máte vysoce inovativní produkt, službu nebo obchodní model, který má potenciál ovlivnit stávající trh nebo vytvořit zcela nový trh v Evropě nebo dokonce na celém světě? Jste začínající nebo malý a střední podnik s ambicí rychlého růstu? Potřebujete významnou investici, ale rizika související s vaším záměrem jsou pro soukromé investory příliš vysoká? Pokud jste si odpověděli na všechny tři otázky kladně, pak právě pro vás je určen program EIC Accelerator a náš workshop.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele