Akce
červen 2021

Úterý 8. června – Čtvrtek 10. června Zjistit více

Tip: Virtuální konference a brokerage – technologie a aplikace v oblasti kosmického a leteckého průmyslu

Působíte v oboru letectví a kosmonautiky nebo v této oblasti hledáte nové zákazníky, kterým chcete nabídnout své řešení? Registrujte se na online konferenci EACP, která proběhne 8.–10. 6. 2021 a domluvte si krátké obchodní schůzky s více než 4000 firmami z leteckého a kosmického průmyslu z celé Evropy. 
Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 10. června v 9.00–16.00 Zjistit více

Tip: Konzultační den pro firmy a podnikatele z Jihomoravského kraje

Podnikáte a chteli byste se dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahranicních trzích? Plánujete investovat do výzkumu a vývoje? Nebo máte zajímavý nápad a chteli byste zacít podnikat? Registrujte se na konzultační den pro firmy a podnikatele z Jihomoravského kraje.

Ostatní akce
Čtvrtek 10. června v 9.00–15.00 Zjistit více

Tip: Podnikavá konference

Proč je pro studenty a společnost důležité, aby vznikaly nové nápady? Jak může učitel podporovat u žáků kreativitu, učit je vidět potřeby, vyhledávat příležitosti a nebát se výzev? Jak může škola vytvořit prostor prorozvoj žáků v této oblasti? Přijďte načerpat energii a podnikavého ducha pro svoji výuku!

Akce JICOstatní akce
Úterý 29. června – Středa 30. června Zjistit více

Tip: Virtuální networkingová akce na téma nanotechnologie, biosenzory a 3D tisk pro rozvoj spolupráce mezi Horním Rakouskem a jihem České republiky

Zabýváte se vývojem inovací založených na nanotechnologiích, biosenzorech nebo 3D tisku? Plánujete aplikovat tyto technologie v oblasti polymerní elektroniky a lékařství?

Registrujte se na online networkingovou akci NABIAM, která proběhne 29. a 30. června a domluvte si 20minutové schůzky s cílem navázat spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a obchodu s partnery z Horního Rakouska. Úvodem proběhnou tři krátké prezentace o současných trendech a výzvách v oblasti nanotechnologií, bisonzorů a 3D tisku.

Ostatní akce