Akce
červen 2021

Úterý 1. června v 16.30– Středa 9. června v 19.30
Brno Zjistit více

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 8. června – Čtvrtek 10. června Zjistit více

Tip: Virtuální konference a brokerage – technologie a aplikace v oblasti kosmického a leteckého průmyslu

Působíte v oboru letectví a kosmonautiky nebo v této oblasti hledáte nové zákazníky, kterým chcete nabídnout své řešení? Registrujte se na online konferenci EACP, která proběhne 8.–10. 6. 2021 a domluvte si krátké obchodní schůzky s více než 4000 firmami z leteckého a kosmického průmyslu z celé Evropy. 
Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Úterý 22. června v 14.00–17.00 Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele