Akce
červen 2021

Čtvrtek 3. června v 13.30–15.30 Zjistit více

online 120 vteřin: Tech-Game

Propojení technologických firem a společností z oblasti herního průmyslu přináší obrovské příležitosti. A kde jinde hledat partnery pro podobné projekty než v Brně? Vždyť právě tady působí 35 firem650 vývojářů z oblasti herního průmyslu. A i v něm je prostor pro témata jako big data a analytika, vizualizace a 3D modeling, AR i VR nebo třeba hlasové rozpoznávání. Přihlaste se na online networkingovou akci JIC 120 vteřin, objevte možnosti spolupráce a najděte nové partnery.

Akce JICPro zkušené podnikatele
Úterý 8. června – Čtvrtek 10. června Zjistit více

Tip: Virtuální konference a brokerage – technologie a aplikace v oblasti kosmického a leteckého průmyslu

Působíte v oboru letectví a kosmonautiky nebo v této oblasti hledáte nové zákazníky, kterým chcete nabídnout své řešení? Registrujte se na online konferenci EACP, která proběhne 8.–10. 6. 2021 a domluvte si krátké obchodní schůzky s více než 4000 firmami z leteckého a kosmického průmyslu z celé Evropy. 
Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 10. června v 9.00–16.00 Zjistit více

Tip: Konzultační den pro firmy a podnikatele z Jihomoravského kraje

Podnikáte a chteli byste se dále rozvíjet? Chcete prorazit na zahranicních trzích? Plánujete investovat do výzkumu a vývoje? Nebo máte zajímavý nápad a chteli byste zacít podnikat? Registrujte se na konzultační den pro firmy a podnikatele z Jihomoravského kraje.

Ostatní akce
Čtvrtek 10. června v 9.00–15.00 Zjistit více

Tip: Podnikavá konference

Proč je pro studenty a společnost důležité, aby vznikaly nové nápady? Jak může učitel podporovat u žáků kreativitu, učit je vidět potřeby, vyhledávat příležitosti a nebát se výzev? Jak může škola vytvořit prostor prorozvoj žáků v této oblasti? Přijďte načerpat energii a podnikavého ducha pro svoji výuku!

Akce JICOstatní akce
Středa 16. června v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Jak nastartovat kreativitu u sebe i ostatních

Co je vlastně kreativita? Jak ji v sobě najdu a udržím ji při životě? Proč je kreativita důležitá nejen pro život, ale také pro práci s podnikatelským nápadem? Odpovědi na tyto otázky získáte na červnovém webináři #student. Zjistíte, jak jste na tom aktuálně s kreativitou a jaké kreativní techniky můžete do svého života zapojit, abyste na tom byli ještě lépe a byli schopni zapojit kreativitu i do podnikání.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 22. června v 14.00–17.00 Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápadPřihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 23. června v 10.00–13.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Jak napsat návrh projektu do programu EIC Accelerator

Máte vysoce inovativní produkt, službu nebo obchodní model, který má potenciál ovlivnit stávající trh nebo vytvořit zcela nový trh v Evropě nebo dokonce na celém světě? Jste začínající nebo malý a střední podnik s ambicí rychlého růstu? Potřebujete významnou investici, ale rizika související s vaším záměrem jsou pro soukromé investory příliš vysoká? Pokud jste si odpověděli na všechny tři otázky kladně, pak právě pro vás je určen program EIC Accelerator a náš workshop.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 29. června – Středa 30. června Zjistit více

Tip: Virtuální networkingová akce na téma nanotechnologie, biosenzory a 3D tisk pro rozvoj spolupráce mezi Horním Rakouskem a jihem České republiky

Zabýváte se vývojem inovací založených na nanotechnologiích, biosenzorech nebo 3D tisku? Plánujete aplikovat tyto technologie v oblasti polymerní elektroniky a lékařství?

Registrujte se na online networkingovou akci NABIAM, která proběhne 29. a 30. června a domluvte si 20minutové schůzky s cílem navázat spolupráci v oblasti výzkumu, vývoje a obchodu s partnery z Horního Rakouska. Úvodem proběhnou tři krátké prezentace o současných trendech a výzvách v oblasti nanotechnologií, bisonzorů a 3D tisku.

Ostatní akce