Akce
červen 2020

Středa 3. června v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Malá škola práva pro podnikavce

Rádi byste začali podnikat, ale váháte, jestli založit eseróčko nebo podnikat jako OSVČ? Že si nejste jistí, jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Pokud je pro vás právničina cizí jazyk, tak byste si neměli ujít příležitost to zjistit. Připravili jsme pro vás webinář s Pavlou Komendovou, advokátkou kanceláře Šetina, Komendová & Partners s r. o. Dozvíte se také jaký je rozdíl mezi společníkem a jednatelem a jestli není ten správný čas váš nápad právně chránit. Prostě základy práva, které se hodí každému začínajícímu podnikavci.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Pondělí 15. června v 16.30– Středa 24. června v 20.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 25. června v 17.00 Zjistit více

webinář #student: Jak jsme při studiu začali podnikat

Rozjezd podnikatelského nápadu už při studiích. Že to nejde dohromady? Hana, Petr a Zbyněk vás přesvědčí o opaku. Všichni tři totiž mají kromě vášně pro podnikání společnou ještě jednu věc. Do světa byznysu pronikli už během školy. Připojte se ve čtvrtek 25. června na další webinář #student a inspirujte se příběhy mladých podnikatelů. Ve společné panelové diskuzi si budeme povídat o tom, jaké to je rozjíždět vlastní byznys, proč se naši hosté rozhodli pro podnikatelskou cestu a s jakými překážkami se jako mladí podnikatelé museli nejčastěji potýkat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele