Akce
červen 2020

Středa 10. června v 16.00–18.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Udržitelnost jako příležitost pro byznys po koronaviru

Svět se hnul. Na svědomí to má koronavirová krize, která zároveň s tím pohnula i světem podnikání. Jeho principy teď vidíme v úplně novém světle. Rozhýbala se spolupráce mezi soukromým, veřejným a neziskovým sektorem, světlo světa spatřují nové služby a produkty, firmy mění svoje byznysplány. A my začínáme přemýšlet o tom, co je pro zákazníky skutečně důležité nejen právě teď, ale i dlouhodobě. Jak tedy dělat byznys, ve kterém je na prvním místě nejen profit, ale i lidé a příroda, tedy udržitelně? Tomu se věnujeme i u nás na JICu a v rámci našich služeb s klienty téma udržitelnosti rozhodně nevynecháváme. I proto jsme si pozvali designéra a zakladatele studia Pábení.cz Romana Hřebeckého, aby nám o tom pověděl víc. 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 11. června v 10.00 Zjistit více

Tip: webinář Totálně produktivní údržba – monitoring strojů zblízka

Zákon schválnosti tomu většinou chce, aby stroj odmítl spolupracovat v momentě, kdy vás tlačí veškeré možné uzávěrky. Stává se, i když se snažíte stroje udržovat dle servisních intervalů a plánů. Chcete naučit své stroje, aby se porouchaly, jen tehdy, pokud jim to dovolíte? Zní to trochu utopicky, ale v současné době díky digitalizaci výroby se již o mýtus nejedná. Naopak jde o výsledek zavedení jednoho z prvků průmyslu 4.0 označovaného jako TPM (Total Productive Maintenance), tedy totálně produktivní údržba.

Pro zkušené podnikatele
Středa 24. června v 16.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Nástrahy v životě mladých lídrů

Máte ambici stát se skutečným lídrem? Chcete mít respekt i důvěru lidí, které máte vést? Pak byste měli být připraveni na zkoušky, které vám život chystá. A můžete vzít jed na to, že se jim jen tak nevyhnete. Někdo v kritických situacích obstojí tak nějak samozřejmě. Těm ostatním ale přijde vhod malá škola právě těch nejčastějších pastí, které na ně mohou v jejich životě lídra čekat. Jak poznat varovné signály? Proč se problémy zabývat do hloubky? A jak se vyhnout mikromanagementu? I o tom bude mluvit Miroslav Focht, zkušený vrcholový manažer, který dvacet let působil v jedné z předních světových strojírenských firem IMI.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele