Akce
červen 2020

Středa 3. června v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Malá škola práva pro podnikavce

Rádi byste začali podnikat, ale váháte, jestli založit eseróčko nebo podnikat jako OSVČ? Že si nejste jistí, jaký je mezi tím vlastně rozdíl? Pokud je pro vás právničina cizí jazyk, tak byste si neměli ujít příležitost to zjistit. Připravili jsme pro vás webinář s Pavlou Komendovou, advokátkou kanceláře Šetina, Komendová & Partners s r. o. Dozvíte se také jaký je rozdíl mezi společníkem a jednatelem a jestli není ten správný čas váš nápad právně chránit. Prostě základy práva, které se hodí každému začínajícímu podnikavci.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 10. června v 16.00–18.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Udržitelnost jako příležitost pro byznys po koronaviru

Svět se hnul. Na svědomí to má koronavirová krize, která zároveň s tím pohnula i světem podnikání. Jeho principy teď vidíme v úplně novém světle. Rozhýbala se spolupráce mezi soukromým, veřejným a neziskovým sektorem, světlo světa spatřují nové služby a produkty, firmy mění svoje byznysplány. A my začínáme přemýšlet o tom, co je pro zákazníky skutečně důležité nejen právě teď, ale i dlouhodobě. Jak tedy dělat byznys, ve kterém je na prvním místě nejen profit, ale i lidé a příroda, tedy udržitelně? Tomu se věnujeme i u nás na JICu a v rámci našich služeb s klienty téma udržitelnosti rozhodně nevynecháváme. I proto jsme si pozvali designéra a zakladatele studia Pábení.cz Romana Hřebeckého, aby nám o tom pověděl víc. 

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pondělí 15. června v 16.30– Středa 24. června v 20.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#chcipodnikat: Letní série podnikatelských seminářů

Máte nápad na inovativní produkt, který na trhu zatím chybí? Chcete s ním uspět a nevíte, kde vlastně začít? Nebo si potřebujete ověřit, že má váš projekt šanci na trhu uspět? Pak byste se měli přihlásit do šestidenního kurzu #chcipodnikat. Ten je totiž určen všem podnikavcům, kteří potřebují pomoci s rozjezdem. Nemusíte mít podnikatelské zkušenosti, ani rozpracovaný projekt. Stačí nám dobrý nápad a touha s tím prorazit. Kurz vám pomůže odpovědět na všechny otázky spojené se začátky podnikání, definovat podnikatelský záměr a poradí, jak s ním dál pracovat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 24. června v 16.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Nástrahy v životě mladých lídrů

Máte ambici stát se skutečným lídrem? Chcete mít respekt i důvěru lidí, které máte vést? Pak byste měli být připraveni na zkoušky, které vám život chystá. A můžete vzít jed na to, že se jim jen tak nevyhnete. Někdo v kritických situacích obstojí tak nějak samozřejmě. Těm ostatním ale přijde vhod malá škola právě těch nejčastějších pastí, které na ně mohou v jejich životě lídra čekat. Jak poznat varovné signály? Proč se problémy zabývat do hloubky? A jak se vyhnout mikromanagementu? I o tom bude mluvit Miroslav Focht, zkušený vrcholový manažer, který dvacet let působil v jedné z předních světových strojírenských firem IMI.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 25. června v 17.00 Zjistit více

webinář #student: Jak jsme při studiu začali podnikat

Rozjezd podnikatelského nápadu už při studiích. Že to nejde dohromady? Hana, Petr a Zbyněk vás přesvědčí o opaku. Všichni tři totiž mají kromě vášně pro podnikání společnou ještě jednu věc. Do světa byznysu pronikli už během školy. Připojte se ve čtvrtek 25. června na další webinář #student a inspirujte se příběhy mladých podnikatelů. Ve společné panelové diskuzi si budeme povídat o tom, jaké to je rozjíždět vlastní byznys, proč se naši hosté rozhodli pro podnikatelskou cestu a s jakými překážkami se jako mladí podnikatelé museli nejčastěji potýkat.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 30. června v 14.00–17.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#mámnápad: Co si o něm myslí lidi z byznysu?

Být podnikatel-začátečník není vůbec jednoduché. Je k tomu zapotřebí spousta odvahy, trpělivosti a třeba i důsledného průzkumu trhu, který vám řekne, jestli můžete uspět. Stejně důležité je ale mít nablízku lidi z byznysu – zkušené podnikatele, jejichž zpětná vazba je pro každého začínajícího podnikavce nesmírně cenná. A právě to vám přináší nový formát akcí s názvem #mámnápad. Přihlaste právě ten svůj nápad a představte ho lidem, jejichž zpětná vazba vám ukáže, na co se zaměřit, co raději vypustit a co je třeba na vašem produktu změnit.

Akce JICPro začínající podnikatele