Akce
květen 2022

Středa 4.  května v 16.00–18.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Jak rozproudit globální B2B obchod?

Prodejní trychtýř je na začátku velmi široký. Orientace na celý trh vám prodeje – a tedy ani zisky – nezvýší. Na ten správný segment zacílíte jen kombinací správné strategie a použitím speciálních nástrojů. Inspirujte se zkušenostmi s outbound akviziční kampaní společnosti Sewio. Sdílet je bude ve středu 4. května marketingový ředitel firmy Petr Passinger. Mluvit bude o tom, jak se firmě Sewio daří mezi své klienty získávat i globální jednorožce.  

Akce JICPro zkušené podnikatele
Úterý 24.  května Zjistit více

Tip: City for the Future Budapest 2022

Máte chytré řešení pro chytrá města? Představte ho v Budapešti! RHK Brno ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Budapešti, Zahraniční kanceláří CzechTrade v Maďarsku, JICem a za podpory statutárního města Brna uspořádá 24. května 2022 prezentaci českých firem nabízejících chytrá municipální řešení.

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Pondělí 30.  května– Úterý 31.  května
Vídeň 1100 Zjistit více

Tip: Smart City SuMMit 2022

Chcete se podílet na utváření měst budoucnosti, seznámit se s pilotními projekty chytrého města a inspirovat se průkopníky z celého světa? Zúčastněte se Smart City SuMMitu, který se koná 30-31. května ve Vídni. Kromě účasti na atraktivním programu máte možnost setkat se s potenciálními partnery pro obchodní spolupráci. Registrovat se můžete na www.smartcitysummit.at/

Ostatní akcePro zkušené podnikatele