Akce
květen 2021

Úterý 18.  května v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 19.  května v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Jak připravit business model na míru svému podnikání

Business model je motor každého podnikání. Stačí ho správně sestavit a za chvíli vás doveze k podnikatelskému cíli. Pokud ho ale poskládáte špatně, bude vám to ve firmě skřípat a cestou se docela natrápíte. Jak tedy připravit business model, který bude sedět zrovna vám? Přijďte na studentský workshop ve středu 19. května a dozvíte se, co vše je třeba, aby se vaše podnikání mohlo naplno roztočit!

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 25.  května v 16.00–17.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Proč má mít firma správní radu?

Potřebuje moje firma správní radu? Co vlastně takový krok firmě přinese? A je právě teď na to ten správný moment? To jsou otázky, které napadají každého majitele firmy, když začíná přemýšlet o ustanovení správní rady. Takový „institut" totiž dokáže dát majiteli bez servítek zpětnou vazbu na směřování firmy. Pokud jste i vy právě v takové situaci nebo vás téma zajímá, pak byste si neměli nechat ujít další webinář ze série #podnikám. Bývalý CEO firmy Moravia IT a dlouholetý člen jejího boardu Tomáš Kratochvíl se s vámi podělí o své zkušenosti. A díky dlouholeté praxi ze 170 správních rad dalších soukromých i veřejných firem se máte na co těšit. 

Akce JICPro zkušené podnikatele