Akce
duben 2021

Čtvrtek 8. dubna v 10.00–10.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Jak uspět v EIC Accelerator

Sháníte zdroje na dokončení inovace, o které jste přesvědčeni, že má potenciál výrazně ovlivnit stávající trh? Program EIC Accelerator vás v tom může podpořit. Je zaměřen na vysoce rizikové projekty, pro které je podpora investorů nebo bank naprosto nedosažitelnou metou. 
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 21. dubna v 14.00–14.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Kde získat finance na digitalizaci

Jste výrobní firma a hledáte finanční zdroje na otestování a nasazení nových digitálních technologií? Nebo naopak patříte k vývojářům nových řešení podporujících digitalizaci? Právě vám je určený webinář, kde se dozvíte o nových evropských iniciativách, díky kterým si můžete ve výrobním provozu vyzkoušet nasazení řešení pro agilní výrobu, robotiku nebo digitální dvojčata.
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 22. dubna v 10.00–12.00 Zjistit více

online JIC 120 vteřin: SmartCity

Spojujeme firmy s řešením pro oblast Smart City s veřejnou správou města Brna a městskými firmami moravské metropole. Právě spolupráce napříč může pomoci městu přeřadit na vyšší rychlost na cestě k tomu stát se příkladovým Smart City a podnikatelům otevře dveře k zajímavým zakázkám. A proto vás zveme na networkingovou akci 120 vteřin, na které se objeví zástupci města, městských firem, soukromých technologických firem, výzkumných organizací nebo integrátorů. Kromě přednášek bude mít každá přihlášená firma 120 vteřin na představení svých aktivit. 

Akce JICPro zkušené podnikatele