Akce
duben 2021

Čtvrtek 8. dubna v 10.00–10.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Jak uspět v EIC Accelerator

Sháníte zdroje na dokončení inovace, o které jste přesvědčeni, že má potenciál výrazně ovlivnit stávající trh? Program EIC Accelerator vás v tom může podpořit. Je zaměřen na vysoce rizikové projekty, pro které je podpora investorů nebo bank naprosto nedosažitelnou metou. 
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pondělí 12. dubna v 10.00–11.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Prototypuj a ověřuj

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj a ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun! Pro koho je, na jaké projekty a jaké jsou další podmínky programu se můžete dozvědět na webináři přímo s manažerkou programu Zuzanou Hadašovou.

Akce JICPro začínající podnikatele
Čtvrtek 15. dubna v 19.00–20.00 Zjistit více

Tip: Uplatnění a kariéra v oboru elektronové mikroskopie

Elektronová mikroskopie je s brněnským regionem spjata 70 let. Za tu dobu tu vznikl ekosystém firem a vědeckých institucí, kde absolventi různorodých oborů nachází své uplatnění.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Středa 21. dubna v 14.00–14.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Kde získat finance na digitalizaci

Jste výrobní firma a hledáte finanční zdroje na otestování a nasazení nových digitálních technologií? Nebo naopak patříte k vývojářům nových řešení podporujících digitalizaci? Právě vám je určený webinář, kde se dozvíte o nových evropských iniciativách, díky kterým si můžete ve výrobním provozu vyzkoušet nasazení řešení pro agilní výrobu, robotiku nebo digitální dvojčata.
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 21. dubna v 17.00–19.30 Zjistit více

webinář #student: Jak využít svých talentů a silných stránek

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 21. dubna na studentském online workshopu.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele