Akce
duben 2021

Čtvrtek 8. dubna v 10.00–10.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Jak uspět v EIC Accelerator

Sháníte zdroje na dokončení inovace, o které jste přesvědčeni, že má potenciál výrazně ovlivnit stávající trh? Program EIC Accelerator vás v tom může podpořit. Je zaměřen na vysoce rizikové projekty, pro které je podpora investorů nebo bank naprosto nedosažitelnou metou. 
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pondělí 12. dubna v 10.00–11.00 Zjistit více

webinář #podnikám: Prototypuj a ověřuj

Stojíte na počátku procesu tvorby prototypu, ale potýkáte se s nedostatkem finančních zdrojů? Přihlaste se do programu Prototypuj a ověřuj, kde můžete získat podporu až 800 tisíc korun! Pro koho je, na jaké projekty a jaké jsou další podmínky programu se můžete dozvědět na webináři přímo s manažerkou programu Zuzanou Hadašovou.

Akce JICPro začínající podnikatele
Čtvrtek 15. dubna v 19.00–20.00 Zjistit více

Tip: Uplatnění a kariéra v oboru elektronové mikroskopie

Elektronová mikroskopie je s brněnským regionem spjata 70 let. Za tu dobu tu vznikl ekosystém firem a vědeckých institucí, kde absolventi různorodých oborů nachází své uplatnění.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Středa 21. dubna v 14.00–14.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Kde získat finance na digitalizaci

NA WEBINÁŘ SE JIŽ NELZE PŘIHLÁSIT.

Jste výrobní firma a hledáte finanční zdroje na otestování a nasazení nových digitálních technologií? Nebo naopak patříte k vývojářům nových řešení podporujících digitalizaci? Právě vám je určený webinář, kde se dozvíte o nových evropských iniciativách, díky kterým si můžete ve výrobním provozu vyzkoušet nasazení řešení pro agilní výrobu, robotiku nebo digitální dvojčata.
Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 21. dubna v 17.00–19.30 Zjistit více

webinář #student: Jak využít svých talentů a silných stránek

NA WEBINÁŘ SE JIŽ NELZE PŘIHLÁSIT.

Co je to talent? A mám nějaký i já? A jak ho ještě dále rozvíjet? To všechno jsou otázky, na které bychom měli hledat odpovědi už během studia. Protože poznat svá nadání a talenty nám pomůže při správné volbě budoucí pracovní cesty. Lépe zhodnotíme, co nás bude doopravdy bavit a naplňovat a v čem můžeme být excelentní! Jak objevit své silné stránky a talenty prozradíme ve středu 21. dubna na studentském online workshopu.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 22. dubna v 10.00–12.00 Zjistit více

online JIC 120 vteřin: SmartCity

Spojujeme firmy s řešením pro oblast Smart City s veřejnou správou města Brna a městskými firmami moravské metropole. Právě spolupráce napříč může pomoci městu přeřadit na vyšší rychlost na cestě k tomu stát se příkladovým Smart City a podnikatelům otevře dveře k zajímavým zakázkám. A proto vás zveme na networkingovou akci 120 vteřin, na které se objeví zástupci města, městských firem, soukromých technologických firem, výzkumných organizací nebo integrátorů. Kromě přednášek bude mít každá přihlášená firma 120 vteřin na představení svých aktivit. 

Akce JICPro zkušené podnikatele