Akce
duben 2020

Středa 1. dubna v 17.00–18.30
Brno Zjistit více

webinář #student: Malá škola marketingu

Přesouváme se na web! Protože se nemůžeme potkat osobně, rozhodli jsme se naše akce přesounut do online prostředí. A o čem bude řeč? Víte, kolik pé má marketingový mix? Čtyři? Pět? Sedm? A není vé lepší než pé? A proč jsou reklamy Old Spice divné a „žahnutý žuby“ fungují i po sedmnácti letech? Máte nápad na revoluční produkt a přemýšlíte, jak ho vlastně prodat? Další akce ze série #student vám tentokrát představí základy marketingu, které se hodí každému, kdo se chystá vtrhnout na trh s přelomovým produktem. Získáte tipy, jak připravit marketingovou strategii, jaké nástroje a proč použít, s čím vám pomůže „customer journey“, proč má mít vaše značka jasně definované hodnoty a proč je zákazník na prvním místě.

Akce JICPro studenty
Úterý 7. dubna v 8.00– Středa 8. dubna v 18.00
Krakow Zjistit více

AKCE JE PŘESUNUTA NA NEURČITO – Krakow Roadtrip: Byznys příležitosti v Polsku pro české firmy

S ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu jsme se rozhodli pro přesunutí Roadtripu do Krakova z původně plánovaného termínu na neurčito.

-------

Chcete prozkoumat obchodní příležitosti v Polsku? Pojeďte se s námi podívat do technologických firem v Krakově. Využijte šanci setkat se s klíčovými hráči a zajímavými obchodními partnery!

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 22. dubna v 17.00–18.30
Brno Zjistit více

webinář #student: Value Proposition aneb Najděte své proč

Jestli v podnikání existuje něco jako odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec, tak bude mít hodně společného s value proposition. Jak totiž chcete vymýšlet tu správnou strategii a sestavovat funkční business model bez toho, abyste věděli, proč by od vás zákazníci vlastně měli chtít nakupovat? A právě o tom bude mluvit Principal Y Soft Venture Lukáš Konečný, který vám ukáže, jak poznat a správně popsat tu pravou hodnotu, kterou váš produkt zákazníkům přinese, a vysvětlí, že správná odpověď prostě není 42.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 29. dubna v 16.30
Brno Zjistit více

webinář #startuji: Kde vzít podnikatelský nápad?

Založit e-shop, vyvinout aplikaci nebo vymyslet nový Facebook. Láká vás podnikání, ale nejste si jistí, co by mohlo být to pravé zrovna pro vás? Nový seriál akcí s názvem #startuji vám poradí, jak najít ty správné odpovědi. První díl proběhne netradičně online. Dozvíte se, kde hledat potřebnou inspiraci, co je to podnikatelský záměr a jak se svým nápadem dál pracovat. Nahlédneme pod pokličku úspěšných projektů a probereme i aktuální trendy v podnikání.

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatele