Akce
březen 2022

Středa 2. března v 16.30–18.30 Zjistit více

webinář #startuji: Jak financovat rozjezd vlastního podnikání

Pokud vám nepřišel odkaz pro připojení do e-mailu, tak 
kliknutím sem se připojíte k webinářiZačínáte podnikat nebo jen potřebujete dále rozvíjet svůj projekt? Byznys je o penězích, a proto by měl každý podnikatel umět do svého plánování zahrnout i finanční stránku věci. Jaké budete mít náklady? Jaký je rozdíl mezi tržbamiziskem? Jak můžete predikovat svoje příjmy a jak jsou na ně navázané výdaje? Kdy se přehoupnete přes tzv. „údolí smrti“ a váš projekt začne skutečně vydělávat? A kde na to vzít, když vám na rozjezd chybí peníze? Na všechny tyto otázky i mnoho dalších se vám pokusíme dát odpověď v našem webináři.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Čtvrtek 3. března – Pátek 2. prosince Zjistit více

Tip: Akademie digitální transformace

Udělejte první krok k digitalizaci výroby. Vytvořte si pod vedením zkušených koučů vlastní optimalizační projekt. Akademie digitální transformace vás provede jednotlivými kroky digitální transformace vaší firmy. Vytvoříte si vlastní optimalizační projekt, který bude rovnou i připraven na implementaci. 

Registrace do 16.2.2022

Ostatní akce
Čtvrtek 31. března v 16.00– Neděle 3. dubna v 18.00
Brno Zjistit více

#student: Pojď si pro nápad

Chceš rozjet vlastní projekt, ale nevíš, kde začít? Přemýšlíš nad tím, jak vůbec získat nápad? Přihlas se na náš intenzivní 4denní kurz, ze kterého odejdeš s vlastním nápadem! Dozvíš se, kde hledat potřebnou inspiraci a jak se svým nápadem dál pracovat. To vše ve společnosti stejně naladěných mladých lidípod dohledem zkušených lektorů.

Akce JICPro studenty