Akce
březen 2021

Středa 3. března v 10.00–11.30 Zjistit více

Tip: webinář Zlepšování kontroly kvality díky digitálním nástrojům

Úspěšná série webinářů INTEMACu pokračuje. Tentokrát ve studiovém formátu, který umožní intenzivnější diskusi mezi účastníky a lépe strukturovat setkání. Přijměte tedy pozvání na první studiový webinář v roce 2021, který se bude věnovat optimalizaci kontroly kvality díky digitálním technologiím. 

Ostatní akcePro zkušené podnikatele
Čtvrtek 11. března – Pátek 12. března Zjistit více

Tip: International Machinery Forum 2021 – The Factory of Tomorrow

Hledáte pro svou firmu nové zahraniční partnery ze světa technologických firem? Společně se zahraničními kolegy a s podporou Enterprise Europe Network připravujeme Mezinárodní fórum strojírenského a průmyslového inženýrství, letos na téma Factory of Tomorrow. Získejte možnost zapojit se do mezinárodních projektů a navažte dlouhodobá partnerství. Nenechte si ujít akci, které se zúčastní tisícovka profesionálů ze zavedených firem, startupů i výzkumných organizací z více než 40 zemí světa. Čekají na vás konference, představení produktů, služeb i projektů rakouských společností a výzkumných organizací a připravena jsou pro vás i individuální B2B setkání.

Akce JICOstatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Pátek 12. března v 13.00 Zjistit více

Tip: EIT Digital x Wolves Summit 13

Máte inovativní nápad nebo prototyp v oblasti digitálních technologií a chtěli byste s ním podnikat? Pak právě pro vás je program EIT Digital Venture! Díky němu můžete z nápadu vytvořit životaschopný produkt v jeho minimální verzi, otestovat ho na trhu a získat finanční podporu. Pokud vás zajímají další detaily, pak byste neměli chybět na představení programu v rámci pravidelné mezinárodní akce Wolves Summit 13.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatele
Úterý 16. března v 16.00–17.00 Zjistit více

Brno.AI – Meetup #03

Jste fanouškem umělé inteligence a jejího rozvoje v #brnoregion? Pak byste si neměli nechat ujít další z řady akcí platformy Brno.AI. Meetupy spojují místní výzkumníky, specialisty, profesionály, firmy a veřejnou komunitu zajímající se o umělou inteligenci. Tentokrát na vás čeká představení Machine Learning College a Y Soft Corporation.

Akce JICOstatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 17. března v 17.00–18.30 Zjistit více

webinář #student: Malá škola marketingu

KAPACITA WEBINÁŘE NAPLNĚNA, JIŽ SE NELZE PŘIHLÁSIT.

Víte, kolik pé má marketingový mix? Čtyři? Pět? Sedm? A není vé lepší než pé? Máte nápad na revoluční produkt a přemýšlíte, jak ho vlastně prodat? Další akce ze série #student vám představí to nejzákladnější z marketingu, které se hodí každému, kdo se chystá vtrhnout na trh s přelomovým produktem. Získáte tipy, jak připravit marketingovou strategii, jaké nástroje a proč použít, s čím vám pomůže „customer journey“, proč má mít vaše značka jasně definované hodnoty a proč je zákazník na prvním místě.

Akce JICPro studentyPro začínající podnikatele
Středa 24. března v 16.00–17.30 Zjistit více

webinář #podnikám: Kdy se firma neobejde bez HR

JIŽ NENÍ MOŽNÉ PŘIHLÁSIT SE NA WEBINÁŘ.

Mít nebo nemít HR, to je oč tu běží. Poznat bod, kdy se vyplatí do firmy přibrat HR specialistu, nebývá snadné. Stejně jako rozeznat, jestli je vaše stávající HR oddělení to pravé pro vaše potřeby. Jiný požadavek na kvalitu HR bude mít firma založená na kultuře a jiný ta, která funguje na provozní efektivitě. Pokud to nesedí, tak majiteli zbytečně utíkají peníze. A nejen to. Co vše ale takový HR může pro firmu vlastně udělat? Jaké postupy využít a na co se zaměřit? A co od něj vy jako majitel můžete požadovat? Právě o tom budou mluvit zkušení konzultanti v oblasti HR Ondřej Ženka a Petra Bauerová.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 30. března v 9.00–9.30 Zjistit více

#podnikám: SMARTEES2 – inovujte s ohebnou elektronikou

Jediné, co vašemu inovativnímu produktu nebo službě chybí, je integrace nové technologie z oblasti ohebné a nositelné elektroniky? Chybí vám finance na vývoj prototypu nebo rozběh sériové výroby finálního produktu? Potřebujete využít know-how zkušených expertů k co nejlepší integraci technologií a jejich maximálnímu využití pro potenciál vašeho byznysu? Příležitost získat až 100 tisíc eur přináší evropský akcelerační program SmartEEs2 (Sustainable ecosysteM for the Adoption, Ramp-up and Transfer of Emerging Electronics Solutions). Na webináři 30. března vám jeho fungování, pravidla a možnosti přiblíží Rudolf Fryček, CEO společnosti Amires, která program zastřešuje.  

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 30. března v 15.00 Zjistit více

Tip: Creative Business Cup

Hledají se kreativní a inovativní startupy z celého Česka! Soutěž Creative Business Cup pomáhá ověřit jejich globální potenciál. Nenechte si ujít přímý přenos vyhlášení vítězů národního kola, které se v letošním roce koná online 30. března od 15 hodin. Úspěšný finalista postoupí do mezinárodního finále, kde se o celkové prvenství utká s firmami z celého světa.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 31. března v 11.00–12.00 Zjistit více

Tip: EY Podnikatel roku Jihomoravského kraje

EY Podnikatel roku (Entrepreneur Of The Year®) je nejprestižnější světová soutěž podnikatelů, která vzdává hold výjimečným osobnostem. Byla založena společností EY ve Spojených státech amerických v roce 1986. Jejím cílem je ukázat veřejnosti vynikající osobní příklady na poli podnikání, které mohou být vzorem pro mladé, začínající podnikatele. Vítěze vybírá nezávislá porota složená především z předcházejících vítězů soutěže. Podívejte se s námi na přímý přenos vyhlášení vítěze regionálního kola v Jihomoravském kraji.

Akce JICOstatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele