Akce
březen 2020

Pondělí 2. března – Středa 4. března
Brno Zjistit více

Tip: Brno Space Days – Dny jihomoravské kosmonautiky

Koho by napadlo, že se v brněnských Medlánkách montují konstrukce pro rakety Vega, že díly precizně vyrobené v Maloměřicích možná už letos poletí na Mars, že na Vídeňské ulici analyzují teplotní namáhání komponent extrémně velkého dalekohledu o průměru objektivu 40 metrů anebo že v Kuřimi diskutují o vesmírném habitatu pro turistické lety do vesmíru? O tom všem, ale i mnohém dalším, se dozvíte na Brno Space Days – Dnech jihomoravské kosmonautiky.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 3. března v 16.30–19.00
Brno-Medlánky Zjistit více

#podnikám: Ženy v podnikání

Úspěšné ženy a jejich podnikatelské příběhy. Hledáte inspiraci pro své podnikání? Zajímá vás, jak náročné je v 21. století být ženou-podnikatelkou? Pak přesně pro vás bude další díl pořadů ze série #podnikám, který tentokrát připravujeme ve spolupráci s americkou ambasádou. Přijďte si poslechnout příběhy podnikavých žen, které ve světě byznysu uspěly. Naše pozvání přijaly Hana Fořtová, spoluzakladatelka úspěšného startupu Frusack, Zuzana Hloušková, která prorazila s plenami Bamboolik, i šéfka úspěšné strojařské firmy IN-EKO Eva Komárková.

Že nemáte hlídání? Nevadí, pro vaše ratolesti připravujeme dětský koutek.

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 24. března v 18.00–22.00
Brno Zjistit více

AKCE JE PŘESUNUTA NA NEURČITO – Tip: Creative Business Cup 2020

Zveme vás na večer plný kreativity, networkingu a startupových pitchů. 10 nejkreativnějších start-upů České republiky roku 2020 se popere o možnost reprezentovat sebe i Českou republiku na globálním finále soutěže Creative Business Cup v Kodani. Buďte u toho a podpořte svého favorita!

Ostatní akcePro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Středa 25. března v 16.30–18.00
Brno-Medlánky Zjistit více

AKCE JE PŘESUNUTA NA NEURČITO – #podnikám: Jak se naučit řídit firmu a nezbláznit se z toho

S ohledem na rozhodnutí Vlády ČR a vyhlášení nouzového stavu jsme se rozhodli pro přesunutí akce #podnikám z původně plánovaného termínu na neurčito.

------------

Čtyři osobnosti a s nimi i čtyři příběhy a čtyři způsoby vedení firmy. Jeden zavedl neomezenou dovolenou, druhá se v Brně stará o gastrohrdiny, třetí vede inovační agenturu, která tvrdí, že podnikání dává smysl, a čtvrtý – moderátor – je prý konceptuální performer a konzultant mezilidských interakcíJan Najvárek (Artin), Olga Vlachynská (Lidi z Baru), Petr Chládek (JIC) a Petr Skondrojanis (Cocuma).

Akce JICPro začínající podnikatelePro zkušené podnikatele
Úterý 31. března v 8.30–16.30
Brno Zjistit více

ZRUŠENO: Tip: T-Mobile Rozjezdy – seminář a vyhlášení výsledků

Bezplatný seminář soutěže T-Mobile Rozjezdy je určený primárně pro soutěžící, ale mohou se na něj přihlásit všichni začínající podnikatelé. Na semináři soutěžící představí svůj projekt a může se seznámit s ostatními podnikateli v kraji a vyměnit si s nimi zkušenosti a kontakty. Získají také zpětnou vazbu na svůj projekt a ti nejlepší budou mít šanci obhájit jej před porotouPo skončení semináře budou vyhlášeny výsledky krajského kola soutěže T-Mobile Rozjezdy.

Ostatní akcePro studentyPro začínající podnikatele